Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pentium 4-es gépem tegnap...

Pentium 4-es gépem tegnap este apihenő képek alatt lemerevedett, nem tudtam kikapcsolni, és kénytelen voltam áramtalanítást csinálni. Ma agép bekapcsolásakor nem indult el a gép, a monitort nem kapcsolta be. Mi a hiba?

Figyelt kérdés
A billentyű bekapcsolása sem jelez,a vebkamera pedig folyaatosan ég.
2009. okt. 5. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsőre azt mondanám, hogy az alaplap meghibásodott. De ezer más oka is lehet. Vidd el szervizbe, ott megmondják mi a baj.

Azt meg nem értem, hogy a processzorod típusát miért említetted meg. :)

2009. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen gond hogy nem kapcsolt be a monitor én azt csináltam hogy csökkentett módban indítottam el ugy bekapcsolt a monitor és újratelepítettem a videokártya Driverét és láss csodát újra működött ahogy kell.
2009. okt. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha egyáltalán nem kapcsol be a monitor akkor tényeg vidd a szervizbe.Mert nálam még a BIOS-t beadta azért tudam csőkkentett modba elíindítani
2009. okt. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is ezt csinálja... de nem tom mi a baja... be se kapcsol a képernyő csak a monitoron a világítás villog..(azt jelenti hogy csatlakoztatva van a kábel csak nem nmegy éppen semmi a kártyán.. :((((( :(

(nekem is P4-es a procim, geforce fx 5500 vidikártya és egy lg flatron f20b asszem... ilyen nagydarab... alaplap: asrock 775v88+, ) a táppal lehet a gond? mert azt még nem próbáltam ki mással... :(

2011. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

csak zárójelbe... nekem se jelez a bill... meg az a xp bejelentkezési hang se... :(((((

bocsi hogy én is leírtam a problémám (remélem nem baj...)

2011. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!