Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Annyira elegem...

Mit csináljak? Annyira elegem van már a szomszédom lányából!

Figyelt kérdés

Panelban lakunk,szóval minden áthallatszik.Ezzel a szomszéddal,ill. a 17 éves lányával sem volt gond,egészen addig,míg nem lett neki barátja.A kiscsajhoz naponta jár a srác,persze akkor,mikor a szülők nincsenek otthon (3 műszakban dolgoznak a szülők,így van,hogy éjjel nem lehet aludni a fiataloktól )és hát szinte minden nap azt kell hallgatni,hogy ők szexelnek. olyan hanggal vannak,mintha nem is tudom,mit csinálnának.Én még talán szemet is húnynék felette,ha nem lenne egy 5 éves lányom,aki nem kérdezgetné folyamatosan,hogy mit csinál a szomszéd lány. Nem győzök szegény kislányommal bömböltetve nézni a mesét,órákat énekelni vele,hogy eltereljem a figyelmét,és ne kelljen neki valami mesét kitalálnom,hogy épp mi ez a hangzavar. És még nem gondolom,hogy fel kéne világosítanom arról,hogy mit hall.

Nem akarom a szülők előtt lebeuktatni a kiscsajt,hogy pasizik (és mást is csinál),mert elég vaskalapos szülei vannak,és én is voltam fiatal,szóval persze,éljen,pasizzon,nincs ezzel gond,csak legyen tekintettel másokra is.Viszont eddig 2szer próbáltam meg vele erről a folyosón beszélni,mikor épp elcsíptem,de mindig mire a lényegre tértem volna,lerázott.

Már arra is gondoltam,hogy írok egy neki címzett levelet,ésha találkozok vele,átadom neki,azt csak elolvassa és nem lenne neki olyan ciki,mint hogy én elkapom a folyosón.

Valami ötletetek a dologgal kapcsolatban?

32N


2013. márc. 9. 02:38
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

A #4-es vagyok.

Természetesen nem a szexuális szokásairól kell megkérdezni, hanem, annak utánajárni, hogy mennyire hallatszanak át a hangok.

2013. márc. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de a gyerekem fülét azért nem tenném tönkre ilyesmi miatt: "Nem győzök szegény kislányommal bömböltetve nézni a mesét" ugyanis a bömböltetett TV tökreteszi - véglegesen a hallását!!!!
2013. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
45%

:))


Nekünk emiatt is kellett elköltöznünk az első albérletünkből (férjemmel együtt mi voltunk a szexelő fél).

Bár mi próbáltuk visszafogni magunk, de nem nagyon ment.


Én amúgy simán elkapnám és konkrétan belevágnék a téma közepébe, nem hagynám, hogy lerázzon.

Ha ez sem segít, szemétség, de a szülőkkel beszélnék.

Engem is idegesítene egy idő után, ha éjjel sem tudnék aludni a "hangzavar" miatt.

A nappal az más, de aki dolgozik, vagy gyereke van, éjszaka aludni (is) szeretne.

2013. márc. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Drága Anikó, vegyél vissza a hangerőből, mert legközelebb nem téged kereslek meg, hanem apádat!


Ha ez sem használ, akkor fogj egy nagyméretű kartonpapírt és egy A/4-es lapra nyomtasd ki a következő szöveget:


Kedves 3. emelet 8. lakás! ....


[link]

2013. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket ,egy kettőn jót nevettem :D!

Amúgy a kutyás hozzászólónak: nem értem a hozzászólásod apropóját,bocsi.

És a másiknak,aki szerint kárt teszek a gyerekemben,hát tudod a tv bömböltetést ne szó szerint értsd,mert nyilván nem úgy van,de hangosabbra veszem,hogy inkább a Micimackót hallgassa,mint a szomszéd lány sikongatását.Ha ezért szar anya vagyok,azt vállalom :)! Tudom,most kicsit kisarkítottam a dolgot,de hát nem tudom más mit tenne ilyen helyzetben.

Ma délelőtt elvileg egyedül lesz otthon ez az áldott gyermek,úgyhogy hamarosan átcsengetek,aztán megbeszélem vele,hogy halkítsanak.

2013. márc. 9. 08:27
 36/47 anonim ***** válasza:
Kiváncsi leszek a fejleményekre!!!
2013. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Sikerült vele beszélni? Mire jutottál?
2013. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Találtam itthon egy régebbi könyvet,ami a tinik szexualitásával fogalakozik.Így azzal a kezemben felkerekedtem és becsengettem a szomszédba. Kinyitotta a kiscsaj az ajtót,én meg a kezébe nyomtam és mondtam neki,hogy majd legközelebb ha gyakorolni támad kedvük,akkor azt az eddigieknék ha kérhetem,halkabban tegyék,mert zavar kissé.Ja és,hogy engem is nem kicsit izgat fel a káromkodás szex közben,de de nem abban az értelemben,mint őket!

Aztán sarkonfordultam és hazamentem :). Remélem lesz eredmény.

2013. márc. 9. 13:02
 39/47 A kérdező kommentje:
Mármint az ő káromkodásuk miközben szexelnek.
2013. márc. 9. 13:03
 40/47 anonim ***** válasza:

Ügyes!!!majd ird meg hogy halkabbak voltak

-e a legközelebbi alkalommal:))

2013. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!