Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhat a szomszédom?

Mit csinálhat a szomszédom?

Figyelt kérdés
A velünk átlósan lakó szomszédaink elhunytak, a házuk és az udvar többnyire elhagyatott, fákkal, bokrokkal és sűrű gazzal benőtt, néha a hozzátartozóik látogatnak el karbantartani a helyet. Nyáron, éjszakánként feltűnt, hogy különböző zajokat hallok a háztól. Pakolásra, mászkálásra, ajtónyikorgásra emlékeztető hangok. Akiknek elmondtam mindezt, azt állítják csak éjszakai állatok. Macskák, kóbor kutyák, róka ( a ház mögött egy erdő fekszik ). A mai nap felébredtem hajnalban a hűvösre, és, mielőtt visszaaludhattam volna, megint figyelmes lettem különböző hangokra. Mivel rálátásom van a házra, így kinéztem az ablakon, akkor már valamennyire világos volt. A zöld rengetegben egy alakot véltem felfedezni, fel s alá járkált, néha eltűnt, néha megjelent, majd pár perccel később döbbenten vettem észre, hogy a mellettünk lakó szomszéd az. Óvatosan, szinte már osonva és körültekintően kijött az udvarból, és lopakodva hazasietett. Nos, hogy az éjszakai zajok tőle és a tevékenységeitől származik-e, azt nem tudom, de ma nagyon gyanúsan viselkedett. Mit gondoltok, mi dolga lehetett ott?
2012. szept. 13. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg ha az elhunyt hozzátartozóit látod, akkor szólj nekik. Vagy kérdezz rá egyenesen a szomszédodnál, hogy mit keresett ott. Vagy ha legközelebb is ott látod, akkor videózd le és hívd ki a rendőrséget.
2012. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, de én befostam. Félelmetes.:O
2012. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szétnézett, hogy van-e valami elvihető dolog ott.
2012. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, tuti, hogy valami értékesebbet keresett. Szólj a hozzátartozóknak, hogy figyeljenek jobban oda.
2012. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sőt, meglehet, hogy már szinte ki is pakolta ami bent volt, és ezek után már meg is szűnik az éjszakai mozgás annál a háznál, mert nincs már ott semmi, ami elhozható.
2012. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Legközelebb ne kukkolj, hanem szép csendben hívd ki a rendőrséget. Éjjel vagy nappal, bármikor.


És ne kezdj Sherlock Holmes-t játszani a saját szakálladra, mert esetleg betörik a fejed. Azért van a rendőrség; majd ők megkérdezgetik a szomszédot, hogy mit keres ott, ahol nincs mit keresnie.

2012. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahol lakom panelban, az asszonyka nyárra kiköltözött a város melletti nyaralójába. A lakásába kb. 2 hetente jött fel, postaládát üríteni, szellőztetni.

Kb. egy hónappal ezelőtt kinyitotta az ajtót (kulcsra volt zárva), a lakás tök üres, valaki, valakik panel lakást éjszaka totál kirámolt. Semmi nem maradt benne!

És senki nem hallott, senki nem vett észre semmit!

2012. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá a szomszédtól,vagy hívd k a rendőrséget ha megint bemegy. Vagy szólj a karbantartónak. Vagy mond meg a szomszédnak,hogy ha mégegyszer meglátod rendőrt hívsz
2012. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!