Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondult a szomszédom!...

Megbolondult a szomszédom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyfolytában üvölt a folyosón, hangosan csapkodja a folyosó ajtaját, hajnalig partizik, nem lehet tőlük aludni. Most meg az a szokása, hogy az ajtóm előtt lévő virágládából kiszedi földestől a virágokat és kiszórja a földre, a szél pedig az ajtóm elé hozza az egészet. Eddig mindig elsöpörtem, de ha látja, hogy tisztaság van, akkor újra kiszedi a földet, most is kint van, de nem takarítom fel, miért én takarítsak egy bolond után?
2011. júl. 16. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
A lakásodon kívüli közös térben ne tarts semmit! A hülye szomszédodat meg vedd fel videóra. Kérdezd meg tőle, hogy mi a baj? Ha ez nem segít, jelentsd fel csendháborításért, rongálásért, mittudomén...
2011. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Szólj a házmesternek, v. gondnoknak, ahogy nevezik nálatok. Ha nagyon gázos, akkor ne halogasd és az illetékes kézbe veszi az ügyet.
2011. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen elmebeteg.
2011. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
először közös képviselő,ha az nem segít,akkor vedd fel az őrülködését és jelentsd fel
2011. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

A mi szomszédunk is pont ilyen, de őróla tudjuk, hogy skizofrén beteg. :((


Ilyenkor kihívjuk a rendőrséget, ők kijönnek, és ők hivatalból mentőt hívnak, és el szokták vinni. Általában 2-5 hétig bent van a kórházban, és csak akkor endegik ki, ha gyógyszerekkel stabilizálják... Amúgy nem lenne ilyen, ha szedné a gyógyszereket, de nincs betegségtudata :((


Mi pedig újra és újra rettegünk tőle...

2011. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
ha legközelebb őrjöng, akkor hívd ki rá vagy a sünöket vagy a mentőt. azok remélhetőleg elintézik.
2011. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ava87 ***** válasza:
A mentő nem jön ki, rendőrt kell hívni, és ők hívhatják a mentőket. Sajnos ezt már megtapasztaltam, alattunk is lakott régen egy skizofrén nő, először én is a mentőket akartam hívni, és ők mondták, hogy ilyen esetben csak akkor mehetnek ki, ha családtag/orvos/rendőr hívja őket. Úgyhogy a rendőrséget hívtam, utána ők meg a mentőket.
2011. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

rendőrséget múltkor már hívtam rá csendháborítás miatt mert annyira ordibált a folyosón, de a rendőröknek is ordibálva közölte, hogy ő nem hiszi, hogy ordibál, fel se tűnt neki, de ha igen, akkor elnézést, majd behívta a rendőröket is a lakásába italozni. végül amikor elmentek a rendőrök, még percekig ordibált az ablakom előtt, hogy "hülye b.zi alvó szomszédok".

függőfolyosónk van, mindegyik ajtó előtt egy virágládával, így nem tudom a földet eltüntetni.

2011. júl. 16. 11:39
 9/9 anonim válasza:
Ha vannak rokonai, próbálj szólni nekik, hátha elvinnék...
2011. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!