Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szomszédom (panel) állandóan...

A szomszédom (panel) állandóan kalapál, fúr, köszörül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hétköznap teszi és nem este,de én nappal is itthon vagyok,mivel vizsgákra készülök,de nem tudok tanulni az állandó hangos zajoktól.


Kopogjak át,hogy ha nem hagyja abba a kalapálást,akkor én verem ütemesen a fejét a falba?


2010. dec. 29. 12:31
 1/7 yuda ***** válasza:
62%

Ha állandóan csinálja,akkor feltehetőleg otthon dolgozik megrendelésre, mert saját háztartását rég befejezte volna igaz?


Nem szép dolog társasházban mások rovására állandóan zajongani,mindazáltal tudomásom szerint nincs ez ellen jogszabály, csak emberileg intézheted el vele-mégpedig átmész és szólsz -nagyobb a nyomaték,ha átmentek többen pl.öt ember szerintem megtenné egyidőben,az sem baj,ha nem ott laknak,hanem ismerőseid-úgy sem tudja remélhetőleg. (pár markos ismerősöd, fiúk,kigyúrtak... :)) -az sem baj,ha rájátszanak,hogy irtó dühösek, épp csak hogy kontrollálni tudják magukat a zaj miatt...

2010. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Üsd a plafont partfisnyéllel, az a tuti. Ha fölötted lakik.
2010. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tehetsz. Tapasztalatom szerint a jó szó sem használ, 100-ból 1 ember van olyan normális, hogy elnézést kér, és megmondja, meddig tart a felújítás. Kulturáltabbak eleve előre szólnak a szomszédoknak, vagy kiírják a lépcsőházba, hogy türelmet kérnek a hangoskodás miatt. Ha durván lépsz fel, csak még bunkóbb lesz, ha "visszahangoskodsz", az háborút szül, és annak is ártasz vele, aki nem tehet róla.
2010. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Sokat nem érsz vele, ha szólsz, mert a házirendben benne van tisztán, hogy reggel 6-tól este 10-ig végezhet zajjal járó tevékenységet a lakásában. Kivétel ez alól a hétvége és az ünnepnapok, de mint írtad, ezeket betartja, így meg kell békélned vele, hogy ha nem hátráltatod, hamarabb végez.
2010. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Csak téged zavar? A többi szomszédot nem? Szólj a közös képviselőnek, hogy szólítsa fel!
2010. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Ömm...igazából ez a problémát nem szünteti meg, de ideiglenesen jó megoldás, és konfliktusba sem kerülsz miatta. Gyógyszertárban lehet venni többféle füldugót is, amelyek tökéletesen szigetelnek. Van, ami olyan mint a gyurma, megformázod, be a füledbe, és van szivacsos is. (Csak azért írom, mert én is ezt használom, mert nálunk nem fúrós, hanem üvöltős a szomszéd család)

Végy egy párral, a vizsgaidőszak még kb egy hónap, utána már úgysem leszel otthon délelőttönként.

2010. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor füldugót hazsnálok,vagy zenét hallgatok...
2010. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!