Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Annyira elegem...

Mit csináljak? Annyira elegem van már a szomszédom lányából!

Figyelt kérdés

Panelban lakunk,szóval minden áthallatszik.Ezzel a szomszéddal,ill. a 17 éves lányával sem volt gond,egészen addig,míg nem lett neki barátja.A kiscsajhoz naponta jár a srác,persze akkor,mikor a szülők nincsenek otthon (3 műszakban dolgoznak a szülők,így van,hogy éjjel nem lehet aludni a fiataloktól )és hát szinte minden nap azt kell hallgatni,hogy ők szexelnek. olyan hanggal vannak,mintha nem is tudom,mit csinálnának.Én még talán szemet is húnynék felette,ha nem lenne egy 5 éves lányom,aki nem kérdezgetné folyamatosan,hogy mit csinál a szomszéd lány. Nem győzök szegény kislányommal bömböltetve nézni a mesét,órákat énekelni vele,hogy eltereljem a figyelmét,és ne kelljen neki valami mesét kitalálnom,hogy épp mi ez a hangzavar. És még nem gondolom,hogy fel kéne világosítanom arról,hogy mit hall.

Nem akarom a szülők előtt lebeuktatni a kiscsajt,hogy pasizik (és mást is csinál),mert elég vaskalapos szülei vannak,és én is voltam fiatal,szóval persze,éljen,pasizzon,nincs ezzel gond,csak legyen tekintettel másokra is.Viszont eddig 2szer próbáltam meg vele erről a folyosón beszélni,mikor épp elcsíptem,de mindig mire a lényegre tértem volna,lerázott.

Már arra is gondoltam,hogy írok egy neki címzett levelet,ésha találkozok vele,átadom neki,azt csak elolvassa és nem lenne neki olyan ciki,mint hogy én elkapom a folyosón.

Valami ötletetek a dologgal kapcsolatban?

32N


2013. márc. 9. 02:38
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
27%

Akkor priviben küldd :)

A válaszom pedig, hogy segítsek is, egyszerűen csak mondd meg a csajnak lazán, hogy túl hangosak a barátjával. Ha ciki lesz neki, hadd legyen.

2013. márc. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Utoldó! Privátban sem írom. És ha elolvastad volna a magyarázó szövegem,akkor láthatnád,hogy már próbáltam neki szólni,de lerázott nem is egyszer.

Utolsó előtti,köszönöm az érdemleges választ!

2013. márc. 9. 04:19
 13/47 anonim ***** válasza:
0%
de mi az, hogy lerázott? térj a lényegre rögtön, és kész.
2013. márc. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

62%-os! Próbáltál már egy lázadó 17 évessel gyakorlatilag vadidegenként a szexuális szokásairól beszélni?

Próbáld ki és meglátjuk mekkora sikerrel jársz....

2013. márc. 9. 04:24
 15/47 anonim ***** válasza:
78%

:)

Ahogy Yoda mester mondta:

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

Valahogy így:

"Kedves Mariska, túl hangosan szexeltek! Minden áthallatszik, még az is amikor azt visítod, hogy .... Légy szíves csináljátok halkabban!"

2013. márc. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Aha...
2013. márc. 9. 04:31
 17/47 anonim ***** válasza:
24%
Hajrá! Aztán írd meg, mi történt :)
2013. márc. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Ezt már sajnos előttem ugy,mint írtam is. Úgyhogy nem fogok egy taknyos után rohangálni,hogy meghallgasson.
2013. márc. 9. 04:35
 19/47 anonim ***** válasza:
40%
Csak határozottan, nehogy már neked legyen ciki. Nyilván nem egy prűd kiscsajjal van dolgunk...
2013. márc. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
57%
Vedd fel az orgia hangokat és add át neki! :))) Ha nem hatásos,legközelebb a szüleinek!:) Lehet direkt csinálják....tesztelnek...közben meg jót nevetnek titokban! :)))
2013. márc. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!