Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Annyira elegem...

Mit csináljak? Annyira elegem van már a szomszédom lányából!

Figyelt kérdés

Panelban lakunk,szóval minden áthallatszik.Ezzel a szomszéddal,ill. a 17 éves lányával sem volt gond,egészen addig,míg nem lett neki barátja.A kiscsajhoz naponta jár a srác,persze akkor,mikor a szülők nincsenek otthon (3 műszakban dolgoznak a szülők,így van,hogy éjjel nem lehet aludni a fiataloktól )és hát szinte minden nap azt kell hallgatni,hogy ők szexelnek. olyan hanggal vannak,mintha nem is tudom,mit csinálnának.Én még talán szemet is húnynék felette,ha nem lenne egy 5 éves lányom,aki nem kérdezgetné folyamatosan,hogy mit csinál a szomszéd lány. Nem győzök szegény kislányommal bömböltetve nézni a mesét,órákat énekelni vele,hogy eltereljem a figyelmét,és ne kelljen neki valami mesét kitalálnom,hogy épp mi ez a hangzavar. És még nem gondolom,hogy fel kéne világosítanom arról,hogy mit hall.

Nem akarom a szülők előtt lebeuktatni a kiscsajt,hogy pasizik (és mást is csinál),mert elég vaskalapos szülei vannak,és én is voltam fiatal,szóval persze,éljen,pasizzon,nincs ezzel gond,csak legyen tekintettel másokra is.Viszont eddig 2szer próbáltam meg vele erről a folyosón beszélni,mikor épp elcsíptem,de mindig mire a lényegre tértem volna,lerázott.

Már arra is gondoltam,hogy írok egy neki címzett levelet,ésha találkozok vele,átadom neki,azt csak elolvassa és nem lenne neki olyan ciki,mint hogy én elkapom a folyosón.

Valami ötletetek a dologgal kapcsolatban?

32N


2013. márc. 9. 02:38
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

05:18!

Lehet meg is fogom csinálni :)! De komolyan. Nagyon bosszantó tud lenni. Pedig azt érzem,valahol még jófej is vagyok,hogy nem futok anyuciékhoz,és nem köpöm be a leányzót.

2013. márc. 9. 05:22
 22/47 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem dörömbölj át minden alkalommal. Lehet, azt hiszi, nem halljátok? Tényleg ne Te futkoss már utána, hogy csendesebben!
2013. márc. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
88%

Hát valahogy így kellene:

Figyelj Juliska, ha még egyszer meghallom, hogy sex közben üvöltözöl legközelebb nem neked hanem apádnak fogok szólni!

Bele a közepébe, semmi felvezetés meg seregszemle meg ingyom-bingyom....

2013. márc. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

Ingyom-bingyom :D!

Jó igazatok van,kerek perec elkapom a kiscsajt és elmondom neki a véleményem! Ezt ma meg is ejtem,úgyis ma lesz a szokásos barátnőzés délután nála.

2013. márc. 9. 06:49
 25/47 anonim ***** válasza:
Nem lennék a helyetekben....:(
2013. márc. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
54%
Én i8s az ingyombingyom szerü választ akartam irni,ne körits hozzá,mert addigra leráz.Elkapod,megmondod neki h tisztán áthallatszik miket sikongat...szerintem fiatal még és nem is fogja fel h áthallatszik,hidd el ha szembesited vele h tudod,onnantol el fog süllyedni szégyenében,főleg ha "idézel" is neki abbol amit hallasz:)))
2013. márc. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Én elkapnám a csajt 4szmközt és megmondanám, hogy gratulálok az aktív nemi életéhez, de ne gondolja, hogy mindenki kíváncsi rá, hogy mikor megy el...


Lehet, hogy elvörösödne és belátná, hogy eddig nem vette észre magát.

2013. márc. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg, mi volt. :d
2013. márc. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
18%

JÉÉÉÉÉÉÉÉ, valakit nem a kutyaugatás zavar??????????


Hát talán jelentsd fel, hívd ki a rendőrt, csendháborításért. A kutyásokkal is így szoktak szórakozni a szomszédok. Vagy azt nem szégyellnéd mondani, hogy ugat a kutya, csak azt hogy d-g a szomszéd?

2013. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
"Katikam, nagyon jó volt a mai műsor. Különösen a .....(általad hallott szavak) rész ragadt meg a fejemben. Örülök hogy elvezed a szexualitást, csak igy tovább". Kiragasztott az ajtajára, mielőtt a szülei hazaérnek. Szerintem egy darabig csend lesz utána.
2013. márc. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!