Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Annyira elegem...

Mit csináljak? Annyira elegem van már a szomszédom lányából!

Figyelt kérdés

Panelban lakunk,szóval minden áthallatszik.Ezzel a szomszéddal,ill. a 17 éves lányával sem volt gond,egészen addig,míg nem lett neki barátja.A kiscsajhoz naponta jár a srác,persze akkor,mikor a szülők nincsenek otthon (3 műszakban dolgoznak a szülők,így van,hogy éjjel nem lehet aludni a fiataloktól )és hát szinte minden nap azt kell hallgatni,hogy ők szexelnek. olyan hanggal vannak,mintha nem is tudom,mit csinálnának.Én még talán szemet is húnynék felette,ha nem lenne egy 5 éves lányom,aki nem kérdezgetné folyamatosan,hogy mit csinál a szomszéd lány. Nem győzök szegény kislányommal bömböltetve nézni a mesét,órákat énekelni vele,hogy eltereljem a figyelmét,és ne kelljen neki valami mesét kitalálnom,hogy épp mi ez a hangzavar. És még nem gondolom,hogy fel kéne világosítanom arról,hogy mit hall.

Nem akarom a szülők előtt lebeuktatni a kiscsajt,hogy pasizik (és mást is csinál),mert elég vaskalapos szülei vannak,és én is voltam fiatal,szóval persze,éljen,pasizzon,nincs ezzel gond,csak legyen tekintettel másokra is.Viszont eddig 2szer próbáltam meg vele erről a folyosón beszélni,mikor épp elcsíptem,de mindig mire a lényegre tértem volna,lerázott.

Már arra is gondoltam,hogy írok egy neki címzett levelet,ésha találkozok vele,átadom neki,azt csak elolvassa és nem lenne neki olyan ciki,mint hogy én elkapom a folyosón.

Valami ötletetek a dologgal kapcsolatban?

32N


2013. márc. 9. 02:38
1 2 3 4 5
 1/47 intrepid ***** válasza:
97%
Rontsad el az orgazmusát, kopogj át a falon, vagy sunnyogjál ki, és csengessél be hozzájuk, és slisszolj vissza.
2013. márc. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod, főleg a kislányod miatt zavar, mert kérdezi, mi van.

Hát azt mondod neki, hogy nem tudod.


Nálam rendszeresen van olyan, hogy fogalmam sincs, mit művel a szomszéd, néha olyan, mintha kosárlabdázna, néha mintha hason kúszna össze-vissza. A lányodnak nem kell tudnia, hogy te tudod, hogy szexelnek.

2013. márc. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Na jó,de mikor a lány sikogat meg nyögdécsel és ezt nem túl alacsony frekvencián,akkor nem mondhatom azt,hogy "jajj hát csak tv-znek biztosan"...Ja és a pláne,hogy sokszor mondanak egymásnak olyat( vagy inkább visítanak),hogy én pirulok bele,pedig nem vagyok prűd,de ez már tényleg sok!
2013. márc. 9. 03:16
 4/47 anonim ***** válasza:
26%

A panelban ilyesmi előfordul. Költözés előtt kell jól megnézni a lakást ilyen szempontból is.

Utólagos hangszigetelés lehet a megoldás.


Például: [link]

De sok máikat is találni.

2013. márc. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Hát mikor idejöttünk nem kérdeztem meg a szomszédokat a szexuális szokásaikról :D!
2013. márc. 9. 03:54
 6/47 anonim ***** válasza:
43%
Konkrétan miket visítanak? :D
2013. márc. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Hát azt most inkább ide nem írnám ki...Nem nagyon tűr nyomdafestéket. Szóval ez azért kicsit (nem kicsit) kiakasztó nem magam miatt elsősorban,hanem,hogy a lányom ezt hallgatja.
2013. márc. 9. 04:08
 8/47 anonim ***** válasza:
47%

írd már ide, na, kíváncsi vagyok, még sosem hallottam ilyet :D

legfeljebb majd a modik törlik reggel.

2013. márc. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Hát kedves válaszoló,elhiszem,hogy te ezen jót mulatsz,de ez egyáltalán nem vicces! És nem írok ide semmi trágárságot,mert nem ezért tettem ki a kérdést.
2013. márc. 9. 04:14
 10/47 anonim ***** válasza:
Én azért tovább próbálkoznék az értelmére hatni. Emberek vagyunk, a kommunikáció még mindig a legelfogadottabb kapcsolódási mód. Ha nem használ, fenyegesd meg azzal, hogy a szüleinek szólsz.
2013. márc. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!