Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tűnhetnék gazdagnak?

Hogyan tűnhetnék gazdagnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hogyan tűnhetnék gazdagnak az utcán, buszon vagy bárhol, mit kéne ahhoz tennem, hogy az emberek azt gondolják magukban, hogy ez egy gazdag ember!?


Légyszíves segítsetek, és ha lehet, akkor komoly, normális válaszokkal!


2009. aug. 9. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim válasza:
89%
Hordj olyan ruhákat, pl öltönyt, amitől gazdagnak tűnsz. Legyen rajtad óra...stb ilyesmi
2009. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
76%

Gazdag vagyok segítek neked... ;)

Gazdag vagyok,nem járok busszal :)

Gazdag vagyok,próbálok egyszerűnek tűnni.

Gazdag vagyok, és közvetlen

Gazdag vagyok, és leszarom az olyanokat akik irigykednek

Gazdag vagyok,és bármikor tudok akár 20 millás házikót venni

Amit neked ajánlok: Rázd magad mikor mész


remélem felfogtad

2009. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
73%

Örülök h segíthettem gazdagabbá tenni

;)

2009. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
94%
hány éves vagy, kérlek? mert ha 10 fölött, akkor nagyon égés!
2009. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kell gazdagnak tűnni hogy :

1. veszel a kínai piacon Dolce Gababba feliratú polót.

lehetőleg minél nagyobb betűvel legyen a felirat.

hogy akinek rosszabb a látása az is azt higgye hogy te gazdag vagy.

2. a buszon mondogassad a telefonba hogy be fogod perelni a Bentley-t mert hogy nem jött meg a Continental gt időre és ezért kénytelen vagy busszal járkálni mindenhova.

Mond azt is hogy te mindig megszívod mert ugyanígy jártál a Rolls Royce-al is tavaly két napot késett a Phantom amit rendeltél tőlük.De hálistennek Magyar Gyuri barátod beperelte őket és így most már tied az egész Rolls Royce gyár.

3. a buszon megint csak a telóba mondogassad jó hangosan hogy MI AZ HOGY CSAK 80MILLIÓT UTALTAK NEKED???

150MILLIÓRÓL VOLT SZÓ!!!

jó HANGOSAN hogy akinek rossz a füle az is hallja hogy te gazdagnak tűnsz.

ui:

arra vigyázz nehogy ugyanazok az emberek üljenek a buszon mert akkor ha összesúgnak a hátad mögött és nem azért mert gazdagnak tűnsz.

remélem segítettem.

eddig mivel próbálkoztál???

érdekelne.

2010. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
96%
pl legyél gazdag.ehhez pénz kell a pénzhez ész kell az észhez meg az kell hogy ne irogass ide ilyen hülye kérdéseket
2010. jan. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim válasza:
100%
Egy gazdag nem akar gazdagnak tűnni, csak az újgazdak p@cs@k mutatják meg magukat.
2010. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim válasza:
100%
Te totál hüyle vagy :D
2010. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy egy gazdag ember, soha nem könyörög úgy, ahogy te, mert a pénzével jóformán bármit meg tud oldani.

Folytassuk azzal, hogy nem lehet gazdagnak tűnni, hiába kérsz ehhez trükköket. Vagy gazdag vagy, vagy nem - ez meglátszik.

Ha busszal jársz, senki nem fog gazdagnak nézni. Ha azt mondod a telefonba, hogy összetört a Mercid, maximum egy lesajnáló pillantást kapsz másoktól. Aki olyan pénzes, hogy Mercije van, nem busszal megy másnap bárhová, hanem drága taxival vagy a másik kocsijával.

Egy ingtől vagy öltönytől sem fogsz gazdagnak tűnni.


És végül, ostoba vagy, ha azt hiszed, hogy a gazdag emberekre figyelnek fel. A legtöbben épp azért lesznek gazdagok, mert már korábban felfigyeltek rájuk. Egyszerűen legyél egyéniség, légy kedves, jófej, okos vagy ilyesmi... az emberek hamarabb felfigyelnek rád, ha segítőkész vagy, mintha pénzes.

2010. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
74%
...
2010. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!