Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tűnhetnék gazdagnak?

Hogyan tűnhetnék gazdagnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hogyan tűnhetnék gazdagnak az utcán, buszon vagy bárhol, mit kéne ahhoz tennem, hogy az emberek azt gondolják magukban, hogy ez egy gazdag ember!?


Légyszíves segítsetek, és ha lehet, akkor komoly, normális válaszokkal!


2009. aug. 9. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
90%
Ez a gyerek szopat titeket, ti meg itt tipródtok, hogy tanácsot adjatok, vagy kioktassátok? Ez a nap legnagyobb LOLLL! kérdése :D "de segissetek még, lészi!" HA-HA-HA!
2009. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon lehet hozzátenni egyebet a fentiekhez, azonban van egy abszolút jóindulatú tanácsom: bármit is csinálsz, ne vidd túlzásba, mert akkor az ellenkezőjét éred el.

A mercis dolog a buszon nem nyerő ötlet, bár jól hangzik. Ha mindenképp ilyet akarsz villantani, valami kevésbé cifrát mondj. A több kevesebb, ez általános aranyszabály. :)

Ha ennyire fontos ez a telefonálósdi, akkor mondhatod például, hogy a feleségednél van a másik kocsi, már ha egyáltalán olyan korban vagy, hogy ezt mondhatod.

De egyébként az ápoltság, az elegáns, válogatott holmik tényleg azt a látszatot keltik, hogy gazdag vagy. Nem kell a legújabb karórát hordanod, elég ha beszerzel egy szép régi, de működő, mechanikus karórát, 17 köveset, vagy hasonlót, hidd el, aki ért hozzá, kiszúrja ezeket az apróságokat.

A többiek meg akkor se figyelnek fel rád, ha ötven mercit emlegetsz a telefonban. :/


Egyébként meg az a fontos, hogy azok lássanak gazdagnak, akikkel mindennap találkozol, vagy akikkel a mindennapok során, de összesen egyszer találkozol?

2009. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim válasza:
92%

segítek neked annyit hogy te leszel a leggazdagabb

de először egy dologra válaszolj őszintén: Hány éves vagy?

2009. aug. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó előtti kommentet!


Az utolsó kommentre a válaszom: szerintem az mindegy hány éves vagyok!

2009. aug. 11. 10:34
 55/79 anonim válasza:
100%

na én tudom a választ!

1 gazdagnak tűnni nem lehet hanem annak is kell lenni.

2 de még egy ekkora falusi gyökeret nem láttam aki 5000 szer leírja segítsünk neki...

3 ha gazdag akarsz lenni ne járj busszal

4 hiába mondod telefonba pl. anya ott a 500 000 Ft a farmer zsebembe .. Max egy jót röhögnek rajtad ..

5 szerintem kérj beutalót egy ideg gyógyászhoz

6 hiába hazudozol hogy összetörted a Mercid ... 13-14 évesen nem lehet .. kocsid ha meg több vagy mint 14 akkor súlyosan beteg .


UI:de télleg köszi rég röhögtem ilyen jóóóóóóót _D :D xd :D ez vicces

2009. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim válasza:
100%
Te, figyelj. Aki gazdag az nem sűrűn jár busszal. Ha te a buszon akarsz gazdagnak tűnni, próbálkozhatsz (márkás cuccok, drága telefon stb..) De mindenki tudni fogja, hogy csak teszed az eszed, mert aki gazdag az nem buszozik.
2009. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
100%

OFF Én nem tartom magam különösebben gazdagnak, inkább középosztály, de idén pl. nem sikerült úgy időzíteni, hogy a kocsimat tengerentúli nyaralás idején adjam be szervizbe. Ráadásul a páromnak sincs most kocsija, csak egy van a családban. Ergo vagy bérelek egyet drágán (válság van), vagy buszozni fogok. Azt hiszem az utóbbi lesz. Persze lehet taxizni is, de az még drágább. ON


Attól, hogy valakinek van pénze, még nem tuti, hogy szórja is. Meg lehet különböztetni generációs és self-made-man típusú gazdagokat. Meg vannak, akik munkamániások, és a cégük tartja őket jól, de jóformán semmi sem az övék, csak használják. (Ez esetben nagy a veszélye, ha az illető kiég, és a cég számára már nem hasznos, eldobják, mint egy kifacsart citromot. Ha addig nem takarékoskodott, nem lesz semmije.) :(


Visszatérve az önerejükből meggazdagodott emberek sokszor nem is költenek magukra annyit, amennyit gond nélkül megtehetnének. Nem ezt szokták meg, takarékosak. Lehet, hogy nagyobb az autójuk, a házuk az átlagnál, és leesne az állad, ha bemennél hozzájuk, de kifele nem tudod őket megkülönböztetni. Van ilyen ismerősöm is.


Akik több generáció óta gazdagok, azok viszont felismerhetők. Mert nagyon könnyen élik az életet. Ha dolgoznak is, nem pusztulnak bele. Tipikusan nem öltöznek túl elegánsan, mert szerintük az az üzletkötőkre, vigécekre jellemző. Tudod, akiknek a munkájukból kifolyólag kötelező elegánsan öltözni, mert különben éhes marad a család. Aztán otthon azt veszik észre, hogy többe van a ruhatáruk, mint amennyibe a kocsijuk+lakásuk együtt került. Na ezt én nagyon nem komálom. Ez egy hamis látszat, része az eladás/üzletszerzés körüli általános átverésnek. (Egyik volt osztálytársam jó példa erre. Persze Ő hisz benne, hogy ebből meg fog gazdagodni. Ő dolga.) :P


Ezzel szemben a sokadik generációs gazdag egy farmer+pulcsiban is rohangálhat, mert NINCS RÁSZORULVA, hogy gazdagnak nézzék. Ő ugyanis AZ, és ezt semmilyen látszat nem helyettesíti. Volt ilyen ismerősöm, mostanság nem nagyon találkozunk. A ruhái vagy egyediek voltak, vagy eltávolította belőlük a címkét. A cipőjét szintén cipész készítette egyedileg, saját méretes sámfája volt nála. Ennyit a divatról.


A többi VISELKEDÉS és MŰVELTSÉG kérdése. Ha igazán ilyennek szeretnél tűnni, az sok fáradtság. És PÉNZ. :)


Művelődni kell, sokat olvasni, kiállításokra, színházba, operába, hangversenyekre járni. Egyik sem olcsó. Persze, ha nem ez a cél, hanem igazi bunkó gazdagnak akarsz kinézni, akkor ott az Orosz módszer: Fogsz egy 2-3kg-os arany nyakláncot, és azzal mész ki a strandra. Semmi fáradtság, semmi stressz, úszni ugyan nem tudsz, mert elsüllyednél, de ugyebár nem is ez volt a cél. ;)

2009. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
95%

Tűnj kifinomultnak, műveltnek, hordj minél több kötött, és ehhez hasonló, kéz által, manufaktúrában készített ruhákat, bársonynadrág, kényelmes anyagú ruhákat.

A viselkedésed legyen lassú, megfontolt, ne mutasd senki felé a tenyeredet, és add át pl a helyedet az öreg néninek, aki éppen áll. Sok cselekedettel fel tudod magadra hívni a figyelmet...

Viselet: karóra, ahogy előttem írták valami mechanikus schwiss made(casio,brietling, roland, rolex és társai), vastag nyaklánc(szigorúan ing alá téve), esetleg gyűrű, karkötő.

Ne vegyél fel aranyat, mert azokat azok szokták felvenni, akik gazdagnak akarnak tűnni, de te nem akarod hogy azt higgyék h gazdagnak akarsz tűnni, hanem azt akarod azt higyjék gazdag vagy. Így talán azt is hiszik,hogy fehérarany van rajtad, pl vegyél acélból készült ékszereket, azok másak mint az ezüst, és a króm miatt még jobban is fénylik.


-egy gazdag srác, aki ezeket teszi, és tudják róla hogy gazdag-

2009. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek nyugodtan tanácsok!
2009. aug. 18. 15:38
 60/79 anonim válasza:
86%
Ez a gyerek szopat titeket, ti meg itt tipródtok, hogy tanácsot adjatok, vagy kioktassátok? Ez a nap legnagyobb LOLLL! kérdése :D "de segissetek még, lészi!" HA-HA-HA! -Egyetértek. Ráadásul, ha a kérdést megnézitek ott még tudott helyesen, valamint tagoltan írni. Sőt. Egy-két segítsetek mondatnál is... Szal egyértelmű, hogy szívózik. Skizofrén f*sz :D
2009. aug. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!