Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tűnhetnék gazdagnak?

Hogyan tűnhetnék gazdagnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hogyan tűnhetnék gazdagnak az utcán, buszon vagy bárhol, mit kéne ahhoz tennem, hogy az emberek azt gondolják magukban, hogy ez egy gazdag ember!?


Légyszíves segítsetek, és ha lehet, akkor komoly, normális válaszokkal!


2009. aug. 9. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
91%

gazdagnak TŰNNI nem lehet. Egy márkás napszemüveget csak avatott szem különböztet meg a 200 forintos kíniatól. Nekem pl az egyik tag mondta, hogy 3 napja látott egy olyat, ami nekem van, 600 forintért. Mondom, azt kétlem, ez egy 2003-as limitált szériás Police, és akkor került 44 ezerbe. Egy kis "P" betű van a szárának az elején. A buszon kétlem, hogy akárki is felfigyelne rád. A "gazdagok" nem busszal utaznak. Ha telefonban olyanokat beszélsz, hogy összetörtem a mercimet, gyökérnek fognak nézni.


Ezzel a hozzáállással sznobnak néznek majd, nem gazdagnak. A fentivel meg azt akartam jelezni, hogy olyan, aki nem ismeri az adott márkákat, nem tudja megkülönböztetni a Versace öltönyt a kínaitól. Akármiben öltözhetsz, de stílusosan nézz ki, és legyen benned egy kis flegma bunkóság. Meg persze nem árt, ha pénzed is van, különben nem hiszik el... mondjuk vegyél részletre egy rohadt drága mobilt.


Ezen felül... lehetőleg ne divatcuccokkal foglalkozz. Lady Gaga nem menő, és te nem a Ferrarit vagy a Porschét szereted. Én rockot hallgatok mondjuk, és a Queensryche a kedvencem, keress a saját stílusodból valamit, ami jó, és kevesen ismerik. Sztem a ferrari egy olasz sz@rparipa, hiszen az összes stílustalan pénzes gyökér olyannal furikázik. Az igazi autó egyedi gyártással készül, kevés példányszámban. Ismert példa: Koenigsegg; kevésbé ismert pl a Gumpert Apollo.



szóval ne itt kérdezgess, hanem legyen valami stílusod. Kifinomult, ízléses. Műszálas cuccot ne hordj, csak pamut, vagy selyem (vagy az a selyem-utánzat, a nevét nem tudom, de egyszer beszoptam egy olcsónak tűnő "selyem" pizsamával)

2009. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
84%
jah? nem értettem. De ha nem magyarázza meg a srác, hogy miért akar gazdagnak tűnni, nem tudunk segíteni.
2009. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
92%

Van egy régi magyar film,a címe nem jut az eszembe.Harsányi Gábor a főszereplője.Csóró legényként külföldi diplomatánaj adja ki magát,és úgy széditi a nőket sikeresen.

Próbáld megnézni ( A YOU TOUBON is lehet,hogy meg van ).Sokat tanulhatsz belőle.

2009. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 A kérdező kommentje:
csak azért akarok gazdagnak tűnni mert a gazdagokra sokan figyelnek
2009. aug. 9. 19:48
 35/79 anonim ***** válasza:
96%
olyan jót nevettem:D Bocsánat a kérdésem miatt ha megbántanálak vele de te cigány vagy?? Nekem nagyon ügy tűnik...Ahhoz, hogy gazdagnak tűnhess( kocsi nélkül) min. 300ezer kell csak a ruhára. De arra azért figyelmeztetlek, hogy a buszon észre se fognak venni még akkor se, ha 3 iphone csörög a zsebedbe egyszerre!!!A cipőd és a farmerod legyen nagyon király +szerezz egy jó zakót is!
2009. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 A kérdező kommentje:

midegy mi vagyok, nem?

segítsetek még légyszi

2009. aug. 9. 20:00
 37/79 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, hány éves vagy, de nekem a gazdag emberről egy klasszikus úriember ugrik be, akinek jó modora van, elegánsan viselkedik és öltözködik, ismeri az illemet, művelt, kedveli a komolyzenét, vagyis minden területen a legjobbhoz húz az ízlése <- ebből látszik, hogy gazdag családban nevelkedett, vagy pedig tanult ember, a tanult embereknek pedig valószínűleg jól tejelő állásuk van. Szerintem azok a gazdag kölykök, akik apuci új százmilliós kocsijával menősködnek, ha kiszállnak a ferrariból és az iphonjukat zsebre rakják, ugyanolyan parasztnak tűnnek, mint az emberek nagy része.


(A valódi márkás dolgokat tényleg nehéz megkülönböztetni a hamisítványtól, de kevés szánalmasabb dolog van annál, mint amikor kiderül a turpisság.:D és azért az embereknek gyanús, hogy valaki talpig chanelben utazik a hetes buszon gyémántokkal a nyakában, és kicsit sem fél attól, hogy valami baja esik a ruhájának.)

2009. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 A kérdező kommentje:

kösznöm

segítsetek még, mert szükséges

2009. aug. 9. 20:12
 39/79 A kérdező kommentje:

és még most jutott ezsmebe fontos:


a zinterneten hogyan tudnák gazdaknak tűni?


pl myvipen meg iwiwen?

ebbe is egítsetek már!

2009. aug. 9. 20:14
 40/79 anonim ***** válasza:
96%
elárultad,h c-igány vagy... amúgy is általában náluk szokás az,hogy gazdagabbnak akar tűnni, mint ami. Igazából azzal a céllal, amit te akarsz elérni... sehogy nem tudsz gazdagabbnak tűnni. Az a fajta "gazdag" ember ugyanis igyekszik arra, hogy ne keltsen feltűnést. Buszon meg nem tudod felhívni magadra a figyelmet... általában lesz@rják.
2009. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!