Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kell ahhoz tennem, hogy...

Mit kell ahhoz tennem, hogy gazdagnak higgyenek?

Figyelt kérdés
Pl. a suliba + úgy az ismerősök között?
2009. aug. 31. 12:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
járj márkás cuccokban és igyá whiskykólát :D
2009. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány kérdést fogsz még föltenni? A gazdagokon nem látszik, hogy gazdagok. Nem hivalkodóak, csak megválogatják a cuccaikat. Sosem villognak a kütyüikkel (TV, mobil, stb.) Ez neked nem fog menni.


És miért akarsz másnak látszani, mint aki vagy?

2009. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valójában nem vagy gazdag, csak "úgy csinálsz, mintha", az nagyon szánalmas és mindenki észreveszi...


Egy csóró nem tudja megjátszani, hogy gazdag, legfeljebb totál nevetségessé teszi magát! :-P

2009. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pl. ne akarj gazdagnak tűnni. Az igazi gazdagok sosem hivalkodnak a gazdagságukkal, és nem beszélnek pénzügyekről. Ha dicsekedni kezdesz azzal, amid nincs, akkor röhejesen szánalmasnak fognak tartani, ha pedig azzal dicsekedsz, amid van, egyszerűen arrogánsnak és nagyképűnek. Válassz, melyik szimpatikusabb!

Sose akarj másnak látszani, mint ami vagy, ezt jó, ha egy életre megjegyzed!

2009. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

VISELKEDJ ÚGY!

Ismersz gazdag embert.?

Nekik természetes ,nem hivalkodnak vele.

Gazdagnak is tudni kell lenni.

Sokan nyertek már szegények sok pénzt.

1-2 év és ugyanugy lepukkannak.

Gondolkodj el ,miért...

2009. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt gazdag tini osztálytársam és ismerősöm, nem is egy, lehet, hogy ők hülye emberek voltak, de állandóan hivalkodtak.

Tényleg ne akarj annak látszani, mert bele is bukhatsz, utána nagyon csúnyán viselkednek veled. Ha meg így akarsz barátokat szerezni, nem sokra mész, tényleg! :)

2009. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerezz rengeteg pénzt, a többi utána jön magától. Ha nincs pénzed, nem fogsz gazdagnak tűnni, és minél jobban próbálkozol, annál csóróbbnak fogsz tűnni. Pl. aki az új cipőjére vagy telefonjára büszke, az majdnem mindig szegény. Az is többnyire csóró, aki telerakja az iwiw profilját külföldön készült képekkel. A gazdagság legfontosabb "értéke" az, hogy státuszképző, a státusz pedig pontosan azt jelenti, hogy kinek látszol. Az igazán meggyőző látszatokat ezért nem lehet olcsón megvásárolni.
2009. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok gazdag, csak olyan középszintű szerintem. Néha drága cuccom a suliban, mert nem szeretjük megvenni a gagyit, inkább kevesebbet de jobbat. Én sosem kérkedem a drága cuccaimmal. 17/L
2009. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek a többiekkel, ne akarj másnak mutatkozni mint ami vagy de itt egy alternatíva(vagy micsoda) :

válts fel 4ezer forintot(annyid azért csak van) papír200asra, hajtsd félbe(nagyobb kötegnek látszik) és iskola után zsebre tett kézzel mondod a többieknek hogy"jöttök egy kólára? én fizetek" és kiveszed a zsebedből a pénz mutatva hogy van pénzed fizetni.

Ez nem szánalmas, csak egy kicsit viccesen-nagyképű.

2009. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
rajoljál -.-'
2009. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!