Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tűnhetnék gazdagnak?

Hogyan tűnhetnék gazdagnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hogyan tűnhetnék gazdagnak az utcán, buszon vagy bárhol, mit kéne ahhoz tennem, hogy az emberek azt gondolják magukban, hogy ez egy gazdag ember!?


Légyszíves segítsetek, és ha lehet, akkor komoly, normális válaszokkal!


2009. aug. 9. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 A kérdező kommentje:
jó még segíssetek jó sokan
2009. aug. 9. 20:22
 42/79 anonim ***** válasza:
95%

Egyszerű :


- vegyél egy fekete limuzint...

- vegyél fel egy sofőrt, aki ha kiszállsz az autóból, kinyitja neked az ajtót...

- vásárolj magadnak egy rózsadombi luxusházat medencével, szaunával, szoláriummal, személyzettel, kertésszel...

- vásárolj be Párizsban és Londonban ruhákat, cipőket...

- hívd meg magadhoz partyra az ország "krémjét" (a felső tízezer első száz tagját)...

- szponzorálj néhány milliócskával egy-két TV csatornát...

- jelenj meg minden évben az Operabálon...

- menj el havonta az Operába (bérelj ki egy páholyt)... szünetben tanácsos a folyosón "szóba elegyedni"...


Persze, ennek az egésznek csak az a "bibije", hogy jó sok pénz kell hozzá. :]


Szóval, először azt kellene kitalálnod, hogy HOGYAN LEGYÉL GAZDAG! :-P

2009. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 A kérdező kommentje:
és buszon meg így uccán hogy kéne viselkednem, hogy aszthidjék hogy gazdag vagyok?
2009. aug. 9. 20:53
 44/79 anonim ***** válasza:
96%
Szintem ezt hagyd abba. Az vagy aminek születtél(bőrszín) ,ha nem tanultál, így jártál! Ez olyan hülyeség amit csinálsz! A másik, hogy ha cigány létedre gazdagnak akarsz tűnni azért néznek rád rossz szemmel! ( ÉS NEM ALAPTALANUL!!!!!!)Nézd már mit csinálsz! Mondok egy tuti tippet! Ne köpködj az utcán és tanítsd a barátaidat erre! Add át az ülőhelyet az idősebbeknek/kismamáknak! Ezt 100% többre értékeli mindenki annál , hogy megjátszod magad és mikor hazaérsz azt mondod: -Jajjj mi van itthon!Hazajöttem a 8. kerületi lakásunkba/albérletünkbe és látom, hogy a testvéreim a nyomorban tengődnek! (amúgy én voltam aki elsőnek felhozta, hogy cigány vagy!)
2009. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
96%
tipikus cigány, ő is rajoskodni akar, mint most a legtöbb cigánygyerek, akit a faterja pénzel. ha én meglátnék egy ilyen gazdagnak látszani akaró példányt, ott helyben kiröhögném. ha ilyen hülyeségeket beszélnél a telefonba, akkor csak parasztnak néznél ki.
2009. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
80%

Tipikus rajcigány! Gazdagnak akarsz tűnni? Menjél vissza Indiába! Ha van pénzed egy repülőútra odáig, és a jegyet meg is lobogtatod a buszon, akkor gazdagnak fognak nézni, de szerintem még tapsolni is fognak!


Go Home! This is not your country, bastard!

2009. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
62%

szánalmas vagy b+.


aki cigány, az az is marad. attól még, hogy nem szakadt ruhában fogsz megjelenni, hanem öltönyben, és nem egy szekérről fogsz lepattanni, hanem mercedesből fogsz kiszállni, attól még UGYANÚGY CIGÁNY MARADSZ.


ne hidd, hogy ettől nagyobbra fognak tartani az emberek..sőt. a cigányokat így is utálja mindenki, ezután is fogják.

ha meglátják, hogy te fullos cuccokkal járkálsz, akkor lehet, hogy csak még jobban megutálnak.


mert míg a magyarok, tisztességes munkával agyondolgozzák magukat, addig ti sz*rt sem csináltok és mégis kinek van több pénze? hát nektek!


[nem mindenkit ítélek el, de ezt a "raj cigányságot" gyűlölöm...]

2009. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
92%

Figyú testvííír, gondolom ezt nálatok így szokták csáje.


Ne gazdagnak akarj tűnni, hanem műveltnek, mert lehetsz gazdag, ha paraszt vagy, akkor senki nem fog értékelni. Mert akkor csak a tiszavatokkal élve raj esetleg pujaro lehetsz (bármit is jelentsenek).


Járj méltősággal, legyél mindig ápolt, ne járj busszal, mert ott úgysem hiszik el rólad, hogy gazdag vagy.

Ne a mi segélyeinkből élj.

Dolgozz, tanulj, kasztráltasd magad.


Egyébként, szerintem, ha sehogy nem jön össze, akkor lődd főbe magad, nekünk több marad, mert nem kell a porontyaidat eltartani. Az országban 1-el kevesebb semmittevő bűnöző lesz, aki IQ-ja alapján butább, mint egy kutya.

2009. aug. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cigány, szóval nem érdekel, hogy itt oltjátok a cigókat! :D

tegnap egy kicsit rossz passzban voltam, ennyi!


Várom a további válaszokat, segítséget!

2009. aug. 10. 11:21
 50/79 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy Vertu Ascent márkájú mobilt. Senki sem ismeri, csak akinek rohadt sok pénze van, használtan 350 (háromszáz ötven) ezerért kapsz egyet.


Gazdagnak tűnni nem tudsz, ahogy már írtuk sokszor, mert a köznép nem ismeri fel azokat a dolgokat... ugyanis exkluzívak.

2009. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!