Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi szerepelne a bakancs...

Mi szerepelne a bakancs listádon? Mi az amit feltétlenül szeretnél megtenni az életben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 09:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
szeretnék sokat utazni, ameddig lehet. Gyereket szeretnék, megtudni, milyen anyának lenni, bár ez nem lenne jó döntés így a halál előtt. Igazából olyan hű de sok vágyam nincs, boldog vagyok, de jó lenne az ötös, hogy segíthessek a családomnak.
2012. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Egyszerűen boldog szeretnék lenni még, ha kiderülne, hogy csak 1 évem van hátra.
2012. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 vagyokakilehetek ***** válasza:
2012. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Bocs,nem úgy szoktam kérdést feltenni hogy megnézem volt e már hasonló...
2012. júl. 23. 14:10
 25/28 A kérdező kommentje:
szerintem az emberek sem értenek téged.köszönöm a válaszokat nagyon érdekesek voltak!
2012. júl. 23. 15:31
 26/28 anonim ***** válasza:

Tengerpartra eljutni. Jó lenne :) Nagyobb vágyaim egyelőre nincsenek, vagy csak nagyon távoliak. Igyekszem minden apróbb célomat mielőbb beteljesíteni :)

(A kötekedőknek pedig ajánlanám a "A bakancslista" c. filmet, mielőtt kinyitják a buta szájukat.)

2012. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 vagyokakilehetek ***** válasza:
43%
láttam a filmet de a keresőt is tudom használni.
2012. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

- Hogy ha Julien királynak - ez a nevem - már csak két napja lenne hátra, megtenném azokat a dolgokat, amikről mindig is álmodtam.

- Például?

- Mindig is szerettem volna hivatásos fütyörésző lenni.


Bocs, de nekem a kérdésről rögtön ez ugrott be :D.

2012. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!