Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi szerepelne a bakancs...

Mi szerepelne a bakancs listádon? Mi az amit feltétlenül szeretnél megtenni az életben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 09:57
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
érdekes hogy 10 ember érti a kérdést és normálisan válaszol kettő meg kötözködik....Miért nézed meg a kérdést ha eleve gyökérségnek tartod?
2012. júl. 23. 11:09
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Eljutni az amerikai kontinensre (USA, Mexico, Argentina)
2012. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
47%

Azért néztem meg a kérdést, mert:


1. Gondoltam, kiderül, hogy terjedt el a bakancslista kifejezés.


2. Őszintén és minden hátsó szándék nélkül érdekel, hogy miért tesznek fel az emberek személyes kérdést vadidegeneknek, és miért válaszolnak sokan. Sok kérdésnél megkérdeztem már (pl. Hova mentek bulizni este? Kinek vannak vicces családi sztorijai?), de senki nem válaszolt.

2012. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Először végigutaznám a világot, és ahol csak lehet, ott buliznék. És mindenképpen legyőzném a tériszonyomat.


Utána létrehoznék egy olyan állat menhelyet, kórházat amilyen csak külföldön van. Szeretnék úgy meghalni, hogy előtte segítek ezeknek a szerencsétlen kivert állatoknak.

2012. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
78%

el szeretnék menni 1x a Forma 1-re h élőben láthassam a kedvenc pilótáim és ha még lehet ráadás, és ha már ott vagyok találkozhassak Hamiltonnal akitől egy közös képet és egy dedikált McLaren-es sapit kérnék♥♥ :)


1x el szeretnék jutni Franciaországba megnézni az Eiffel tornyot és Nizzába a tengerbe is szeretnék fürödni


nem kívánom h gazdag legyek, de legyen egy modern kis házam, nagy terasszal és kerttel, legyen egy olyan állásom amit szeretek csinálni és ne undorral menjek a munkahelyemre, legyen egy társam akivel meg tudok mindent beszélni emellett 1 vagy max. 2 gyerekem

17/L

2012. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
49%

Találkozni egy normális lánnyal (értsd: nem plázacica, nem igénytelen, nem közönséges, csak egyszerűen természetes, közvetlen, aranyos).


Esély?


Inkább gondolkozom az igazgatásszervező (jogász) v. építőmérnök MA-karon, hogy pótfelviben jelentkezem....

2012. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

El szeretnék jutni Párizsba, Norvégiába, Barcelonába még egyszer (mert már voltam és egyszerűen imádtam), plusz New Yorkba :)))


Ezeken kívül van egy-két extrém kívánságom: pl egy ketrecben leereszkedni a tengerbe cápák közé :D, megtanulni olaszul és franciául (előbbit már elkezdtem :P), viselni szeretnék egy igazi kimonót. Kb ennyi asszem :D

2012. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
Apocalypto: A Bakancslista egy film. Ha megnézed, talán megérted a kérdést, és nem gyökérkedsz itt...
2012. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

ja és még szeretnék megtanulni finnül is és eljutni oda :)

Biztos gyönyörű hely

2012. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én körbeutaznám a világot. Attól függ mennyi időm lenne hátra. Elmennék USA-ba, Canadába, Mexicoba, Európát is körbejárnám főleg a tengerparti országokat. Megvalósítanám a régi nagy közös álmunkat a barátnőmmel. Így kb ennyi.
2012. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!