Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felső szomszéd babája? Mit...

Felső szomszéd babája? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Bár mostanában gyakran csukva van az ablak a légkondi miatt, ha mégse, akkor a következő problémával találom szemben magam:

A hálónk egy belső udvarra néz, a felettünk levő lakásnak ugyanolyan az alaprajza. Ha nem megy a légkondi és nyitva az ablak, akkor az ott élő csecsemő minket is ébreszt éjjel 4-5 alkalommal, illetve minden pelenkacserét teljes szagmámorban élvezhetünk, mert a légmozgás berántja az ablakon keresztül.

Illetve valószínűleg nevelő célzattal (vagy jó a szülők alvókája), de sokszor 10-20 percig is hagyják sírni a babát, amit hajnali háromkor annyira nem szoktam díjazni.


Ha becsukom az ablakot, megfulladunk, ha folyamatosan megy a légkondi, akkor meg legatyásodunk az áramszámlától.


2012. júl. 11. 09:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
72%

ne 100Ft-os füldugót vegyél...


[link]


nekem ez bevált(nagy korkülönbséggel született hasfájós kisöccs ellen)


pelenkaszag ellen tegyél az ablakba illtositó gyertyát,illatos virágot

2012. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 A kérdező kommentje:
14:37 - köszönöm, megpróbálom! Ezt nem ismertem, a gyógyszertárban sem ajánlották. Remélem segíteni fog.
2012. júl. 11. 14:43
 63/65 A kérdező kommentje:

Gyertyát nem merek, mert néha huzat lesz és ha rádönti az ágyra, bajban leszünk :)

Valamilyen nem égéssel operáló illatosítót azért beszerzek, hátha elnyomja.

2012. júl. 11. 14:45
 64/65 anonim válasza:

Az ajánlott füldugóról: "Szükséges mértékben azonban átengedi a magas frekvenciájú hangokat, mint a gyereksírást, vagy az ébresztőórát."


Nem tudom, ezzel mennyivel leszel előrébb, de természetesen egy próbát megérhet... :)

2012. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
32%

"utolsó két válaszolónak is látszik hogy nincs gyereke..."

neked meg látszik, hogy munkahelyed nincs..



De van munkahelyem,panelban élek,felső szomszéd kutyás gyerekes család,de ha álmos vagyok alszok.


Gyertya nem égetve is illatosit.Füstölő is.

2012. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!