Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felső szomszéd babája? Mit...

Felső szomszéd babája? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Bár mostanában gyakran csukva van az ablak a légkondi miatt, ha mégse, akkor a következő problémával találom szemben magam:

A hálónk egy belső udvarra néz, a felettünk levő lakásnak ugyanolyan az alaprajza. Ha nem megy a légkondi és nyitva az ablak, akkor az ott élő csecsemő minket is ébreszt éjjel 4-5 alkalommal, illetve minden pelenkacserét teljes szagmámorban élvezhetünk, mert a légmozgás berántja az ablakon keresztül.

Illetve valószínűleg nevelő célzattal (vagy jó a szülők alvókája), de sokszor 10-20 percig is hagyják sírni a babát, amit hajnali háromkor annyira nem szoktam díjazni.


Ha becsukom az ablakot, megfulladunk, ha folyamatosan megy a légkondi, akkor meg legatyásodunk az áramszámlától.


2012. júl. 11. 09:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
86%

Egy baba egyszer felnő, ez vigasztaljon.


Örülj, hogy nem nálunk laksz, akkor napi 12 órában hallgathatnád a szomszéd kertben lévő kutya idegtépő, fülsértő monoton ugatását, ráadásul a "gazdája" sz*rik szegényre, hiába szóltunk már.


Egy kisbaba legalább okkal sír.

2012. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
78%

Hozzászoksz

neked is lesz egyszer gyereket,azt ők fogják hallgatni

2012. júl. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim válasza:
83%

Igazából semmit, egy kisbabára nem lehet ráparancsolni, hogy ne sírjon.

Zárjátok be az ablakot, használjatok füldugót.


Én meg a szomszéd idióta kutyái miatt kelek éjjelente 10-15x, mert megriasztják a kislányom.

2012. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%

NYUGI!... :-))


A kisbaba sírása 2-3 hónap után elmúlik, aztán majd 1 éves kora után kezdődik a következő probléma : kb. 10 éves koráig futkározni fog a lakásban!...


Garantáltan vissza fogjátok sírni azt az időt, amikor "csak" éjszaka sírt...

2012. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát, szerintem erre, te magad is tudod a választ.:D Azt csináld, amit a legjobban el tudsz viselni.:D
2012. júl. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
89%
Sok mindent nem tudsz csinálni. Bár én szívesen cserélnék veled:) Nálunk a felső szomszéd a lakásban egész nap tűsarkúban jár a parkettán, mellettünk arabok laknak akiknek van 4 gyerekük és egész nap megy az ordítás és atv bömböltetés, 2 emelettel lejjebb pedig egy igen "művelt" család költözött be, ordít a zene éjfélkor is, megy a szitkozódás, a cigizés az ablakban, és a kisgyerek sírás náluk is. Akarsz cserélni?:)
2012. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
41%

Te soha nem ordítottál baba korodban?

Soha nem zavartál senkit anno?

Nincsenek/nem lesznek gyerekeid?

Ha vannak/lesznek, mi a kérdés? Ha nem, akkor meg jusson eszedbe, hogy a kis bőgőmasina fog eltartani nyugdíjas korodban, mert a te nyugdíjjárulékod a mai nyugdíjasokra megy el.


Komolyan nem is értem...

Engem is zavar, ha üvölt a zene a házban éjszaka, zavar, ha cigizik a szomszéd és bejön a füst, de tudomásul vettem, hogy társasházban élek, és becsukom az ablakot, ha valami nem teszik. És képzeld, nálunk még légkondi sincs, masszív 28-30 fok viszont igen.


De egy ilyen kérdést biza nem mernék kiírni...

Tudod mit? Gyűjts aláírásokat a lakók körében, hogy este 10 és reggel 7 között legyen kötelező beragasztani minden baba száját.


Hogy milyen emberek vannak...!!!

2012. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim válasza:
69%
Egy baba... Nem rádió, vagy ébresztő óra... Majd megnő! És ha neked lesz babád? Gondolkodj egy kicsit!
2012. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
65%

Semmit

Felettem a kisfiú egész nap rohangál kiönti a játékokat és néha motorozni odabent...de én mg örülök is neki mert életvidám és egyébként is hol játsszon ha nem otthon, nem tehet róla hogy alatta laknak.....

2012. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam, hogy a baba felelőssége lenne, hanem a szülőké.


Jelenleg nem érzem magam felkészültnek arra, hogy éjjel felkeljek bárki miatt, pont ezért egyelőre nem is vállalok gyereket. Az övékét végképp nem én vállaltam.


Aki azt írta, hogy tűrjem, mert majd dolgozni fog és a nyugdíjjárulékot fizeti, az ugye csak viccelt?

2012. júl. 11. 09:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!