Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tinik, ti mit gondoltok...

Tinik, ti mit gondoltok arról, hogy heti 5 testnevelés órát akarnak (fognak) bevezetni?

Figyelt kérdés

szerintem alapból nem lenne rossz ötlet, mert egészséges és jó pl röpizni az osztálytársakkal. de én most megyek 9.be és így rengeteg órám lesz.:S az is igaz, hogy sok az elhízott fiatal. de aki szeretne sportolni, az úgy is elintézi magának, aki meg nem akar, annak meg kész szenvedés bentmaradni/korábban kelni miatta. és elvileg 1et el lehet "lógni" ha valaki igazolt versenyző ... és gondolom elsőnek vagy utolsónak rakják, én pedig nem sporolok.:/

azért néha a mi fejünkkel is gondolkodhatnának, amikor ezeket a törvényeket hozzák. ha nem megy más tantárgy(ak) rovására, "remek" lesz napi 7 órát bent ülni a suliban ...

szülők (/felnőttek) és kamaszok, szerintetek?


2012. jún. 14. 20:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
32%
Jajj most mindenki itt izél, hogy ők is kibírták meg mif*szom...Jó kibírtátok elhiszem, de gondolom ti is majd me grohadtatok a végére...a mai fiataloknak már nincs akkora tűrőképességük... Én van amikor már a 6. óra végére teljesen hulla vagyok:/ És az előttem lévővel teljesen egyetértek, a magyar tesi egyszóval:f*s
2012. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
58%
"a mai fiataloknak már nincs akkora tűrőképességük.." Na majd most lesz!:D Meg mivel hulla fáradtak lesztek, nem lesz kedvetek ökörködni az órákon! Ha nem egész nap a pc előtt ülnétek, akkor nagyobb lenne a tűrőképességetek is! De így... :S Megy a nyávogás. Szánalmas!
2012. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
93%

Én sem szerettem a tesóórát sosem.Bár nekünk jó volt mert általános harmadik osztályba bejött a néptánc.Azt már nagyon szerettük és lett tánccsoport is a suliba.Arra emlékszem,hogy 7-8 osztályba nekünk a táncosoknak nem volt kötelező a tesóra.Tesiórán kosaraztunk vagy épp szellemet idéztünk az öltözőbe:D...elszórakoztuk az összes tesiórát.Viszont egy héten kétszer délután 2 óra kemény táncfoglalkozás volt,és majdnem minden hétvégén fellépés meg versenyek...stb.

Szakközépbe már nagyon utáltam a tesiórát pont ezért mert reggel volt nulladik órába általában.És ahogy már egy válaszoló írta utána nagyon rossz volt végigülni még 6-7 órát izzadtan fáradtan kimerülten.Nem tartom jó ötletnek egyáltalán ezt a kori tesiórát.Nekünk szerencsére hetente csak 3 tesióra volt amiből kettő nulladik órába volt, egy pedig utolsó órába.Ez utóbbit azért jobban szerettük.

2012. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
nem fogunk ökörködni, de nem lesz erőnk figyelni és jegyzetelni sem, ha nem utolsó óra a tesi. nembeszélve arról, hogy az előtte és az utána lévő szüneteket is elveszi. emlékszem jártunk tavalyelőtt úszni, kapkodni kellett az öltözéssel, hajszárítással, a tanár percenként mondta h menni kell, menni kell. utána felnyomakodni a buszra és elmenni a sulihoz. ez volt minden 2. (egyszer fiúk, egyszer lányok) szerdán 1.-2. órában, utána az órákon zombik voltunk ... ökörködés, de figyelés sincs, és szerintem inkább figyeljünk és ökörködjünk, mint bambuljunk ... van előnye is, haàtránya is.
2012. jún. 14. 21:23
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk idén 7.-ben, rendesen 7 óránk van/volt naponta és heti 3 tesi. Én nem háborodnék fel, ha 5 tesi lenne hetente. Egészséges is és tényleg sok a duci fiatal. Én szeretek sportolni, bár fölöttébb béna vagyok minden labdajátékban illetve más külön sportot nem is végzek.
2012. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
100%
Azt gondolom, hogy örülök, hogy 12.-es leszek, és megúszom ezt :) (heti 2 tesim van most, nekem ez bőven elég, néha még sok is)
2012. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
100%
Gimibe voltak olyan napjaim, hogy reggel 7kor elindultam otthonról fél 8ra bent voltam a suliba és csak este 6-7 körül értem haza. Persze mellette még készülni kellett volna az érettségire. Szerintem ne legyél annyira felháborodva a 7 órád miatt. Lesz ez még rosszabb is!
2012. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mindig 0. órában volt/van tesink, és 7. óra után faktok jönnek sorra, minden nap valami más, néhány napon többféle is(és ezen kívül még versenysportolok is, de ez most nem tartozik szervesen a kérdéshez). Egy napom sincs, amikor ne reggel 7-től du sokáig lenék iskolában.... Hogy mit gondolok a plusztesikről? Nekem nem oszt-nem szoroz semmit. Ha kapok felmentést akkor pláne, márpedig elvileg kapok. Ha meg nem kapnék, akkor meg kibírnám - sírásrívás nélkül. Jobb, mintha ugyenennyi idővel többet kén foglalkoznom pl magaszintű matekkal, mert az meg nekem lenne szenvedés a köbön (hogy stílszerű legyek)

Elhiszem, hogy vannak eredendően tunyák, meg akiknek alapfilozófiájuk, hogy soha semmi se jó, nekik mindenképp sz*r lesz a plusztesi miatt - de hát enélkül is találnának sírnivalót maguknak. Nyekergés helyett másra is lehetne fordítani ugyanennyi energiát, és meglepődnének, mennyivel előrébb juthatnának...!

16/L

2012. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Nekünk egyik héten 3 másikon 4 tesink van, és egyik héten 2× van 5 óránk a többin 6 a másikon meg végig 6 óra. Én már ettől lefáradok valamilyen szinten, ezért be vagyok tojva középsulitól, hogy elalszom mondjuk 7. 8. órán majd:D 13/l
2012. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Utálom a tesit... Nem azért mert lusta vagyok (sportolok) hanem mert csak futunk és tornázunk (én meg inkább a labdás játékokban vagyok jó- kosár). Szóval nagyon-nagyon-nagyon nem örülnék.

Sok a duci fiatal? Hát a mi tesinken csak megutálják a sportot. :( (Szerencse, hogy már 7 éves korom óta kosarazom és ezért már nem fogom megutálni)

2012. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!