Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tinik, ti mit gondoltok...

Tinik, ti mit gondoltok arról, hogy heti 5 testnevelés órát akarnak (fognak) bevezetni?

Figyelt kérdés

szerintem alapból nem lenne rossz ötlet, mert egészséges és jó pl röpizni az osztálytársakkal. de én most megyek 9.be és így rengeteg órám lesz.:S az is igaz, hogy sok az elhízott fiatal. de aki szeretne sportolni, az úgy is elintézi magának, aki meg nem akar, annak meg kész szenvedés bentmaradni/korábban kelni miatta. és elvileg 1et el lehet "lógni" ha valaki igazolt versenyző ... és gondolom elsőnek vagy utolsónak rakják, én pedig nem sporolok.:/

azért néha a mi fejünkkel is gondolkodhatnának, amikor ezeket a törvényeket hozzák. ha nem megy más tantárgy(ak) rovására, "remek" lesz napi 7 órát bent ülni a suliban ...

szülők (/felnőttek) és kamaszok, szerintetek?


2012. jún. 14. 20:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
48%
Ó, a szívem szakad meg a napi 7 órától. Nekünk volt úgy, hogy 8 óránk volt egy nap, utána a gyógytesi+úszás... Nem fogtok belehalni! :)
2012. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
91%
Bár én már majdnem 10 éve végeztem a középsulival, akkor is napi 7 óránk volt, és csak heti 2-szer volt tesi.
2012. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
régen is 5 tesi volt, és mindennap 7-8 óra gimiben. mi is kibírtuk
2012. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
100%
Akinek egy sportegyesület igazolja, hogy sportol, annak valamennyi tesit elengednek az ötből.
2012. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs tesim és így is mindennap 7 órám van.. így nincs időm sportolni mert kb fél 5 re érek haza.. a helyedben örülnék neki..
2012. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
nekünk eddig 3 tesink volt, és 6 osztályosba járok ...
2012. jún. 14. 20:42
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sajnálom :D Engem ez nem érint. Tegnapi nap egy életre végeztem az iskolával :-))))
2012. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván ennek a heti 5 tesinek nem az a lényege, hogy "szívassa a gyereket". Nekem is volt 5 tesim, minden nap első órában és nem volt semmi bajom/bajunk. Ezt nem úgy kell felfogni, mint egy nyűg, hanem úgy, hogy végre kiszellőztetheted a fejed, nem kell koncentrálni, stb. Na meg az a 7 óra... semmiség:)
2012. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nagyon rossz ötlet, és nem azért, mert annyira utálnék sportolni. Hanem az egész tesióra hangulata miatt. Az átlagos magyar tesiórák szerintem borzalmasak. Egész órán futni, szekrényt ugrani, erősíteni... És utána a maradék 5-6 órában leizzadva, hullafáradtan üld végig az órákat. Nagyon kellemes. Az más dolog, ha valaki egy bizonyos sportot űz, mert aki rossz futó, az evidens, hogy nem lesz focista, vagy aki rossz a labdajátékokban, nem megy el kosarazni. De a tesiórán azt kell csinálni, amit a tanár mondd, akár megszakadsz benne, akár nem. És senkit nem érdekel, hogy egyhuzamban lefutsz 10km-et, ha nem tudsz mondjuk kötelet mászni. Ha lenne kiadva x játék, hogy akkor lehet választani, akkor azt mondom, hogy oké. De így, hogy a teljes lefárasztás megy, senki sem fogja élvezni.
2012. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%
2 éve végeztem a gimivel, és csak az jut róla eszembe, hogy mennyi szabadidőm lett volna :D 12 évig voltam felmentve gerincbetegség miatt, és ilyenkor nem kellett bejárnom a tesiórákra. Szerintem felesleges ennyi, az iskolai tesi nem sok mindenre jó. A 7 órának pedig örülj, nekünk egy jó nap volt, ahol csak 7 óránk volt!
2012. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!