Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek untatom azt aki...

Szerintetek untatom azt aki az üzeneteimre mindig köszönés nélkül, röviden, tömören válaszol, semmi visszakérdezés nincs válaszában és nem is mond magától semmit?

Figyelt kérdés
Elég sokat írok neki, de mintha egyre jobban megutálna. Persze nem mondja meg hogy baja van velem.
2012. máj. 14. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Lássuk...


-nem köszön

-szűkszavú

-nem érdeklődik irántad

-nem ír magától


Aki így viselkedik, azt nem foglalkoztatja a másik személyisége és inkább csak megtűri. Én rákérdeznék a dologra és ha akkor is így viselkedne, hamar megszakítanám a diplomáciai kapcsolatom vele :)

2012. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én se szeretek interneten irkálni, de ha személyesen találkozunk akkor jókat beszélgetünk
2012. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne írj neki egy ideig, várd meg, hogy ő keres-e téged. Ha nem fog keresni, akkor szerintem egyértelmű... Az ilyen ismerőst jobb hanyagolni, keress olyat aki szívesen beszélget veled.
2012. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekled. Ha érdekelnéd, válaszolna, kérdezne. Minek erőlteted?
2012. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem érdekled.

Én is így voltam egy fiúval , én regényeket írtam neki , ő meg csak fél mondatokat azt is fél óránként kaptam meg , miikor eszébe juthattam. Aztán beléptem egyik otársam facébe és megláttam hogy írta neki hogy untatom meg hogy le se szakadok róla.. hívtam mindenhova , mert nagyon tetszett..:$ Meg kértem segítsen angolt tanulni , azt mondta segít.. erre kérdeztem mikor tartjuk az órát: majd , most kerítést kell festeni , apunak kell segíteni , énekkar , anyu kórházban van! (Ami nem is volt igaz..) Szal ennyit erről..



Aki veled akar lenni megtalálja a módját!

A többi csak kifogás!

2012. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát igen, eléggé untathatod... nekem is van egy ilyen osztálytársam, aki szinte minden nap rám ír suliban(!!!!), hogy "szia mizu?" pedig csak pár terem/emelet választ el minket... sosem írok neki vissza. -.-' ha akar vmit, megkeres.
2012. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!