Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire köszönnek gyermekeite...

Mennyire köszönnek gyermekeitek boltban, vagy akárhol?

Figyelt kérdés
Nekem 3 és 5 évesek a fiaim és köszönősek.A nagy főleg, ő hangosan köszön. A kicsi még nem annyira, szerintem szégyenlős, nem mindig köszön még. Nagy baj ez? Tieitek mennyire mernek köszönni? Köszi,ha írtok.

2012. márc. 27. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Baj, ha a gyerek köszön? :)

Érdekes kérdéseket olvasok. Ne haragudj, kicsit dicsekvés szaga van...........mint amikor ilyen kérdést olvasok, hogy "Kislányom még csak 10 hónapos és már egyedül jár, ez baj?"

Vagy: "Kisfiam 18 hónapos és még csak 40 szót tud kimondani, a tietek is, baj ez?"

2012. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Eggyetértek az elsővel:)


Nem az enyémek nem köszönnek!

Ha kapnak valamit akkor én mindig felszólalok hogy MIT KELL MONDANI?

és ugy megköszönik!

Ha megyünk reggel az oviba akkor mondani kell nekik az ajtóba hogy köszönni kell!

Hát az enyémek ilyen gyerekek :)

2012. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy félreértetted. Arra értettem a bajt,hogy nem mindig köszön.
2012. márc. 27. 14:01
 4/12 anonim ***** válasza:
(első vagyok, én azért nem írtam személyes tapasztalatot, mert én kisfiam még pici, nem beszél, csak integet, ha szimpatikus arcot lát.)
2012. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

:) Nem baj.

Enyém másfél éves...boldog-boldogtalannak integet és mondja, hogy: pápá

2012. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Három és féléves a lányom, 20 hós lesz hamarosan a fiam. A lányom mindig köszön, hangosan, felszólítás nélkül is, a fiam néha elfelejti még, de ha rászólok, akkor köszön ő is. Nálam ez alap. Köszönni muszáj.
2012. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3 éves fiam, ha kérem, köszön. A barátainak magától köszön.
2012. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatim alapján 10-ből 9 gyerek nem köszön. 2-10 éves korig találkozom napi szinten ismerős gyerekekkel (oviban, folyosón, liftben, közértben, utcán). Az enyémekre is rá kell szólni. Baba korukban vadul integettek, ma meg szégyenlősködnek.
2012. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 25 honapos a kisfiam es szinten boldog-boldogtalannak koszon. Van, hogy szabaljosan ugy felkialt oromeben, hogy az illeto megijed. :) Mindig az kialtja, hogy: "hello-hello". Viszont ha kap valamit az mindig megkoszoni es ha tusszent valaki akkor elkialtja magat, hogy "egeszsegedre". :)) Nagyon aranyos. Az utobbi kettot a bolcsibe tanulta, nem itthoni szerzemeny.
2012. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az én lányom 3 éves és nem köszön senkinek szörnyen szégyenlős és nem fogom állandóan ezzel piszkálni mert csak olaj a tűzre.és nem ég az arcom.
2012. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!