Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit esznek ezen a hétvégén...

Mit esznek ezen a hétvégén gyermekeitek?

Figyelt kérdés
Mi lesz a menü nálatok, és menyi idős gyerkőcnek?
2012. febr. 25. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves kislányomnak ma paprikás krumplit meg palacsintát főztem.

Holnap húsleves és rántott hús lesz risszel és uborkával.

22F

2012. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ma csirke falatok voltak krumplival, holnap fasirt lesz majonézes krumplival és francia salataval. Vacsira ha nem eszi meg ugyanazt, amit ebédre, akkor virsli, bundás kenyér, joghurt, tejberizs.

Egy eves a lanyom.

2012. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nálunk gyros van yoghurtal! 16/F
2012. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ma húslevest főztem csak (sok zöldséggel), meg anyóséktól kaptunk hurkát, kolbászt, de mivel éppen egy betegségből jövünk kifelé, így annyira nem örülök neki :)

Tortillát csinálok majd, ha lesz rá igény, sok salátával, zöldséggel.

Ja és holnap pedig egy light-os pörköltet csirkemell filéből, kevés olajjal. Tuti finom és nem hizlal.

2012. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Karfiolkrémleves és zöldfűszeres vajjal töltött rántott csirkemell volt az ebéd (ez utóbbi burgonyapürével).


Holnap családi calzone-sütés! :)

2012. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ma úgymond maradékok voltak egy kis paprikás krumpli és egy kis milánói makaróni, ki mit kért, és volt még gyümi leves. Holnap brassóit csinálok tejfölös káposzta salátával(ezt nagyon szeretik), meg valami levest azt még nem találtam ki, hogy mit. 2,5 és 5 évesek a gyerekek
2012. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ma krumplis tészta volt,vacsorára kakaós csigát sütöttem.holnap burgonyakrém leves lesz,hortobágyi húsos palacsintával.2 éves múlt.
2012. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5. vagyok: 2-6 éves gyerekek vannak.
2012. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2,5 éves a kisfiam, és ma kakaspöri van nokedlivel, illetve vacsira van krumplis tészta.

Holnap, ha minden igaz, akkor fokhagymás sült nyúl lesz az ebéd rizzsel, krumplival.

2012. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3 éves. Zöldség leves és rakott(sonkával) tészta volt a menü. Úgy főztem, hogy holnap is ezt esszük. Apa dolgozni fog holnap, mi meg a gyerkőccel csavargunk délelőtt egy nagyot:-)
2012. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!