Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hétvégén elindulnátok több...

Hétvégén elindulnátok több órás autó útra 1,5 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Beharangozták a rossz időt és nem tudom mit tegyek.
2012. febr. 2. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi Szolnokon lakunk, hozzánk min. 40-50 centis havat ígértek az okosok. Ezzel nincs is gond. Bármikor le is eshet ennyi, hiszen tél van.


Viszont a kérdésedre visszatérve: Biztos, hogy nem.

Nálunk az egyetlen "autópályának" mondott valami hosszabb ideig a 4-es út. Ezen a balesetek száma %-ban évente: 80-90% !!!

Teljesen száraz időben is utálom a 4-es utat, főleg a sok Román barmot, nem hogy friss hóban, amikor közlekedni sem lehet.


De persze a 1,5 órás út függ attól, hogy honnan mentek hova és milyenek a körülmények (utak, időjárás az adott két településen).

2012. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Merre laktok? DK-re mondják inkább a nagyobb havat? Ha nagy havazás lenne, nem mennék, de még ki tudja mi lesz, már annyiszor tévedtek a meteorológusok!
2012. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kaposvár-Veszprém Az M7-en mennénk.
2012. febr. 2. 16:10
 4/13 anonim ***** válasza:
En biztos nem indulnek el meg gyerek nelkul sem. Veszelyes is lehet ha belefutok egy balesetbe, es ott ragatok az autopalyan
2012. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én simán elindulnék! Tél van, volt már ilyen szar idő máskor is! Baleset meg bármikor, bárkit érhet, szóval ez nem érv! Ha van a kocsiban fűtés, akkor miért ne.
2012. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kb 2 órás autóútra az M7-en nyugodtan. Amikor indultok, látjátok milyen az idő, odatelefonáltok ahová mentek és megkérditek mizu. HA egyik helyen sincs több centis hó, akkor nyomás. Nem hiszem, hogy 1.5 óra alatt akkora gond lenne, ha induláskor jók a viszonyok.

Persze leeshet nagy hó fél óra alatt is, de az autópályát azért rendben tartják.

2012. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem döntök előre, mi is mennénk, majd meglátjuk tényleg milyen idpő lesz.
2012. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En biztos nem. Sajnos mi majdnem megjartuk.(kanyar utan kisodrodott egy gyorsan jott autos es majdnem nekunk csapodott) nem eleg ha te vagy ovatos, de olyanok is vannak az uttesten akik nem vigyaznak.
2012. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem indulnék el!
2012. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem mennék. A Kaposvár-Veszprém útvonalnak csak egy része a pálya, a többit főúton kell megtennetek. Meg tapasztalatom szerint, bocs ha megbántanék valakit, Veszprém iszonyat sz@r helyen fekszik. Ha esik, akkor ott tuti bőséggel esik a hó.
2012. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!