Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hétvégén elindulnátok több...

Hétvégén elindulnátok több órás autó útra 1,5 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Beharangozták a rossz időt és nem tudom mit tegyek.
2012. febr. 2. 16:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezen az útvonalon kizárt!

2-3 hetente járunk haza az m7-en, tavaly egyik délután Pestről indultunk, hó sehol, Valahol Fehérvár környékén már esett hát a Kaposvári elágazó környékén már csak lépésben haladtunk és Zaláig mentünk, ja és kb 4-5 cm hó volt és folyamatosan szakadt! Azt hittem soha nem szálhatok már ki a kocsiból.

Az m7-nek nagyon szar a fekvése ilyen szempontból, arról már nem is beszélek, hogy rohadt hideg lesz, a hó ráfagy az útra, hiába készülnek, ebben az országban 5 cm felett megbénul minden, az autópálya is korcsolyapálya lesz maximum. És szerintem már most tervezhetsz dupla annyi menetidőt az időjárás és a sok vezetni nem tudó hü..lye miatt! Bocsi, akinek nem inge ne vegye magára, de még száraz időben sem lehet közlekedni néha.

2012. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2012. febr. 3. 10:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi még 35 km-re sem indultunk el. Kaposvár-Kutas, mert mi lesz, ha nem tudunk hazajönni.
2012. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!