Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon tudja, hogy az apja az?...

Vajon tudja, hogy az apja az? Ahányszor puszit ad a férjem a pocimra köszönés gyanánt, a babánk 1-2-ő nagyot rúg.37 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Vajon azért csinálja mert így köszön vissza? Vagy ez hülyeség? Nagyon sokat mozog, az apjának is, de ezt csak akkor csinálja, mikor finoman megpuszilja a hasamat a párom (mikor megy dolgozni vagy hazaér).

Tapasztaltatok hasonlót?


2009. szept. 15. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém fülön rúgja az apját:DDe rendszeresen,hát élvezi:DSzerintem megismeri egyébként,mert olyankor tökre be van izgulva a kis törpe:D
2009. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az én babám is fülön rugta apát :-) Nálunk úgy van, hogy ha a férjem teszi rá a kezét a hasamra, akkor általában abbahagyja a rugdosást. Olyan mintha megérezné hogy hé, szia apa :-)

szerintem tudják ők már odabent hogy ki puszilja őket :-)


26heteske

2009. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Ez is aranyos hogy fülön rúgja! :)

Én is erre gondolok, hogy megérzi apát, és kíváncsi voltam Ti mit gondoltok róla. :) De akkor nem vagyok egyedül. Amúgy ilyen nagyot rúgni nem szokott, csak ha apa köszönő puszit ad. :D

2009. szept. 15. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Tutira megismeri! :) Szerintem a hangjáról is meg az érintéséről, épp úgy mind amikor már megszületett akkor is meg fogja tudni különböztetni.
2009. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, megismeri apát:-)Örüljetek neki!!
2009. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a további válaszokat is! Nagyon örülünk neki!!!!! :D:D:D:D
2009. szept. 15. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is megismeri apukát, először őt is fülön rúgta.

Ha hazaér munkából a férjem, az első szóra mocorogni kezd a pocakomban a kisfiúnk. Jó 3 hete a férjem mindíg "kérdezgeti" a babánkat, hogy majd "megyünk a játszótérre csajozni?" Na erre Roli fiam nagyon be tud pörögni, még a leglustább napjain is. :)


38hetes pocis

2009. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :D:D Akkor tényleg nem hülyeség, és tudják! :D:D
2009. szept. 16. 07:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!