Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le 14 honapos...

Hogy szoktassam le 14 honapos kislanyomat arrol hogy ejjel ahanyszor felebred csak teaivas utan alszik vissza es ez ejjelente tobbszor is megtortenik?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor kel fel többször teát inni,ha éhes,vagyis a vacsi nem volt elég neki.Ilyenkor nyűgös többször felsír és ha teát adok neki az ideiglenesen csillapitja az éhségét.Van,hogy ugy néz ki eleget evett mégis megéhezik ezért én vacsi után még elalvás előtt adok neki egy kis üveg tápszert vagy babatejet.Ha eleget evett nem kel fel.

Ha nálad is ez a gond esetleg próbáld ki te is.

2010. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:Barátnőm ugy szoktatta le,hogy vizet adott tea helyett,mivel az nem volt olyan finom neki,igy nem nagyon kelt fel,mert rájött a vízért nem érdemes.:)

Ez is lehet egy ok,vagy esetleg éhes,ahogy nálunk volt.

2010. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy tanácsot nemtudok adni,csak azért irok hogy én is hasonló problémával küzdök. Az én fiam 13 hós,és éjjelente többször nyöszörög és csak ugy alszik tovább ha átmegyek hozzá iszik,cumi vissza a szájába. Nekem viszont vizet iszik,mert azt kap kiskora óta,de ő ezért is felkel többször is. Én már nagyon hulla vagyok mert ez hónapok óta igy megy. 8 hós koráig szopott akkor azért keltünk éjjel,most foga is jön..... Már gondoltam én is arra hogy mivel most a fogzás miatt kevesebbet eszik (vacsira is) éjjel is tápit kellene neki adnom. De kicsit félek attól is hogy visszaszokik az éjszakai evésre. Tanácstalan vagyok én is. De lehet megpróbálom megetetni ahogy az előző válaszadó is irta. Sok sikert Neked is!
2010. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem szokik vissza az éjjeli etetésre,mert ha a foga enyhül és megint tud jó adagot vacsizni akkor nem fogja kérni éjjel:)
2010. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Segiteni en sem tudok.De hallottam h vizet kell nekik adni.Csakhogy EN PROBALKOZTAM,OLYANKOR KESERVES SIRASBA KEZDETT.nINCS SZIVEM ES HULLAK VAGYUNK,MERT O MAR 15HOS ES NEM ALSZUNK EJJELENTE.JON A MASODIK BABA...SZOVAL LESZ EZ MEG IGY SEM.DE HA KIJON VEGRE A 4 ORLOFOGA,AKKOR UJRA PROBALKOZUNK.
2010. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne adj neki többet.

Lányom is erre szokott rá, mikor a nagy melegben adtam neki nyáron éjjel inni, ha felébredt. Aztán rájöttem, ezzel könnyen visszaalszik, így adtam neki.

Aztán rájöttem, hogy nem volt jó ötlet erre rászoktatni, így nem adtam neki többet.

Elmagyaráztam, hogy éjjel nem iszunk, mert átázik a pelus reggelre. Néhány éjjel volt ordítás, de aztán már nem kelt fel, elfelejtette, hogy inni kell...

2010. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleinte én is vizet adtam neki, mivel a súlya nem indokolta az éjszakai evést(tápit). Aztán mikor már nagyon hulla voltam gondoltam, hogy nem ugrok egyből amikor nyüzsög, hátha visszaalszik és hálistennek leszokott róla. Mondjuk ordítás nem volt miatta, két-három este alatt el is felejtette a vízivást.
2010. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!