Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az nem kínos, ha...

Szerintetek az nem kínos, ha lesz egy fogadott orvosom, de emellett még eljárok az sztk- ba is, ahányszor csak hívnak?

Figyelt kérdés
Találtam egy jó orvost, őt akarom majd felkérni.De két hét múlva az sztk-ban is jelenésem van.
2010. jan. 24. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha neked nem gond,akkor nyugodtan eljárhatsz az SZTK-ba is. Több szem többet lát!
2010. jan. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy a védőnőhöz jött a doki minden hónapban egyszer. Akkor lehetett menni, ha volt dokid ha nem. Ha volt dokid, akkor csak megkérdezte hogy vagy, és nem vizsgált meg, csak aki amúgy csak oda járt. Én meg nem is jártam ezért akkor, csak a védőnőhöz külön, mert dolgoztam szinte végig, és azért nem akartam mindig szabit kérni, hogy válaszoljak a hogy vagyok kérdésre. Ha időd engedi, menj szerintem is az sztk-ba is, több szem tényleg többet lát.
2010. jan. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogadott orvos nem is adhat pecsétet, így muszáj elmenni az SZTK-ba is. Nálunk a védőnőkhöz jár ki heti 1 alkalommal az SZTK_s orvos. Ilyenkor megcsinálja a védőnő a szokásos vizsgálatokat (súly, vérnyomás, vizelet gyors teszt, kérdez pár dolgot), aztán bemész a dokihoz, aki csak megkérdezi, van-e vmi panaszod és pecsétel.. Szóval ebben nincs semmi kínos dolog. Ezt a fogadott orvosok is tudják.. Egyébként én így a védőnőknél csupán a kötelező 4 vizsgálaton voltam, a saját dokimhoz jártam rendszeresen..
2010. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is járok mindkettőhöz. Megnyugtató, mert tényleg több orvos lát.
2010. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van,hogy járok a fogadotthoz,amikor hív-ált.6 hetente-és közben védőnő havonta és az Sztk-ban a kötelező UH-k,vérvétel.

Az pedig nem lehet gond,ha ismerkedsz az Sztk-val,hiszen szülni ott fogsz-gondolom.

2010. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!