Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket zavarnak a műveletlen,...

Titeket zavarnak a műveletlen, írástudatlan emberek?

Figyelt kérdés
Előfordul ilyen a családotokban? Engem ez eléggé zavar.
2011. nov. 30. 18:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Na most jól megcsináltam kétszer küldte el a rendszer a kommentem. Bocsánat. :D


Amúgy teljesen korrekt amit mondasz.


Na abbahagyom már a hülyeségek gépelését valamennyit aludni is kell :D

2011. dec. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
A felszínes, kisszerűvel a nyálas nyammogásra gondoltam, az elcsépelt idézetekre, a "jaj, máj megint suli, dejossz nyekem" siránkozásokra, a mások által teljesen érdektelen "eszek, majd leszek" kinyilatkoztatásokra. Nézz meg bármilyen oldalt, ahol az emberek a véleményüket kifejthetik. A kommentek fele egy félig debil, kissé antiszociális emberre utal. És lehet, hogy a való életben visszafogja magát, de virtuális társaságban erre miért nem képes? A közvetett online (gyakran anonim) kapcsolat miért indokolja a józan gondolkodás mellőzését?
2011. dec. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Neten könnyebben elengedi magát az ember. A valóságban meg esetleg el kezd beszélni és két mondat után azt mondják neki: "kuss legyen", oszt inkább neten kiéli magát, úgyse ismeri senki, nincs következménye... Ilyesmik lehetnek ennek az okai.
2011. dec. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Amúgy ilyeneket, ha jól tudom "Arckönyvön" szokás írogatni egymásnak, na nem is vagyok regisztrálva arra az oldalra.

Egyszerűen nincs szükségem rá -az állítólagos pozitív oldalaira sem-, azért meg, hogy ezeket olvasgathassam...

2011. dec. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarnak sem a műveletlenek, sem az írástudatlanok, sem a buták, amíg nem képzelik magukat műveltnek, írástudónak vagy okosnak.
2011. dec. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-) mindenkinek ment a zöld kéz!
2011. dec. 1. 19:05
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom magam műveltnek, sem okosnak, de azért megpróbálok adni az írásomra, mert rengeteg mindent elárul az emberről!

Tudom, ezért is le leszek húzva, de nem egy osztálytársam volt anno, akik link alakok voltak, erőszakosak, bunk*k, sorolhatnám napestig, meglepő módon pont ők nem tudtak rendesen írni-olvasni-beszélni!

A mai világban már szerintem kevesebb az esélye, hogy egy helytelenül író egy hatalmas zseni vagy művész lenne. Nem tagadom, lehet jó ember, de attól független alap dolog lenne egy kis igényesség erre is. Engem zavar, de nem jegyzem meg az illetőknek, mert nem vagyok bunk*.


Nem hiszem el, hogy ez senkit nem zavar:

"Szia te az a kativagy aki a sodekszo étterembe dolgoztunk ja ha igen miota van gyereked ja és már 2003-ba volt az eljegyzésed még jo multkor azt montad hogy nemsokára lesz na mindegy lehet hülye vagyok:) pusza"


22/L

2011. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!