Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket zavarnak a műveletlen,...

Titeket zavarnak a műveletlen, írástudatlan emberek?

Figyelt kérdés
Előfordul ilyen a családotokban? Engem ez eléggé zavar.
2011. nov. 30. 18:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
Huh engem is nagyon.Egyik jó ismerősöm ilyen, nagyon ciki ahogyan ír, meg tényleg olyan alap dolgokat nem tud. Kellemetlen
2011. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Engem senki sem zavar, akihez nincs közöm. Utóbbit pedig megválogatom.
2011. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%

Igen!


A családunkban nincs ilyen, szerencsére. Nagyon zavar, mikor pl. egy szöveg tele van helyesírási hibával://

2011. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Szerencsére az én családomban nincs ilyen probléma :-) Bár egy ismerősöm nekem is ilyen. Nagyon kedvelem minden további nélkül, nem fogom emiatt megszakítani vele a kapcsolatot, bár tényleg kellemetlen a dolog.
2011. nov. 30. 18:24
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy valaki írástudatlan és nem egy művelt ember, de jóindulatú és kedves! Ez sem mindegy, szerintem!
2011. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Persze, tudom :-)
2011. nov. 30. 18:28
 7/37 anonim ***** válasza:
72%

"Lehet, hogy valaki írástudatlan és nem egy művelt ember, de jóindulatú és kedves!"


Csak azért nem választanék valakit barátomnak, mert kedves. Ha művelt, akkor tudunk miről beszélgetni, gondolatokat cserélni, ami szerintem az egyik legszebb dolog. És ott máris kialakul egy kapcsolat.


Egyébként a műveltség nem zárja ki a kedvességet.

2011. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként engem az zavar a legjobban, amikor valaki olyanokat ír, hogy pl. "okossan". Ilyenkor szinte hallom, hogy kiejti, és hogy a hasonló szavakat is dupla s-sel ejti, és már kicsit butábbnak gondolom.
2011. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
81%
A suksükkölést és a náknékolást nagyon utálom! van ilyen kollégám és amikor szólok neki, dafke csinálja! Irritáló!
2011. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon zavar. Volt régebben egy barátnőm, katasztrófa a helyesírása. De nem apró hibák hanem nagyon durvák( pl a hajamra írta múltkor Facebookon, hogy jol ál a halyad)

De meg rajta kívűl is sokmindenkit ismerek, aki egyáltalán nem tud írni. Nem értem, hogy lehetnek ennyire műveletlenek. Mindenki ejt néha 1-2 hibát, mert valljuk be, nehéz ez a mi szép nyelvünk, de mikor valaki egy mondatot se képes helyesen leíni...

2011. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!