Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltatok már annyira padlón,...

Voltatok már annyira padlón, hogy hetekig nem mozdultatok ki otthonról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 17:48
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
hetekig? 2 éve élek így..
2011. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Hétköznap kénytelen vagyok kimozdulni, mert dolgozom. Hét végén viszont max. a közértbe megyek le.
2011. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Iskola idején maximum 2-re mindennap hazaérek. Utána másnap reggelig sosem mozdulok ki. Nyáron sosem hagyom el a házat. De jó ez így, talán..
2011. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

utolsó. "nyáron sosem hagyom el a házat"...

Csak én nem értem azt, hogy miért van ez? Valaki magyarázza el, kérem! :-O

2011. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim..: D Ennyi az egész..
2011. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Nekem sincs túl sok barátom, aki van az meg nem ebben a városban él, így nyáron szinte sosem látom, telefonon beszélünk csak. Nekem azért fura amit írtok, mert én ettől függetlenül minden nap elmegyek a városba csavarogni, nézelődni egyedül, közben eszem egy fagyit stb. Én is hajlamos vagyok az itthon ücsörgésre, de én rájöttem valahogy magamtól, hogy ez nagyon nem jó és próbálok változtatni ezen. :(
2011. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

"minden nap elmegyek a városba csavarogni, nézelődni egyedül, közben eszem egy fagyit stb"


Én ezen valahogy elsírtam magam..ez nagyon szomorúan hangzik.:/

2011. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, a külsőm miatt. Néha elborulok és úgy látom, hogy még egy ilyen undorító embert, mint én nem hordott hátán a föld. Úgy érzem semmi nem áll jól, összesúgnak a hátam mögött. Máskor meg kicsattanok és nem látom magam kövérnek se rondának. Furcsa.

Aztán volt egy idő mikor már eljártam bulizni és egy csomó srácnak tetszettem így lett egy kis önbizalmam. De most szülés után 6 hónappal megint a padlón vagyok az 5 kiló súlyfeleslegemtől ( teszek ellene) és úgy érzem megint h rólam beszélnek...

De nem zárkózhatok be, minden nap le kell menni a gyerekkel és ő nem láthat ilyennek, ez csak belül van, nem engedem elhatalmasodni.

2011. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:27


Ja és persze egy barátnőmnek sincs még gyereke, szépen lassan elmaradnak tőlem :( Össze kéne magam szedni és összebarátkozni egy másik kismamával, de nekem az ilyenek nehezen mennek.

2011. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy szomorúnak hangzik, de azért írtam le, mert én ennek ellenére kimozdulok és próbálok tenni ellene. A hétvége nálam már teljesen más asztal, akkor "legrosszabb" esetben a családdal megyünk valamerre, főleg ilyenkor nyáron...
2011. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!