Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen gyakran mozdulsz ki...

Milyen gyakran mozdulsz ki otthonról? Úgy, hogy pénzt költesz, akár egy üdítőre is?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 14:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Hetente 4x-5x
2010. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
szinte minden nap beülünk pizzázni kávézni a barátainkkal plusz ha bulizunk de az ritkább. Szóval naponta egy kavézás hetente egy mozi 1-2 meccs 1-2 vacsora és havonta 1-2 buli.
2010. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

De jól megy itt mindenkinek..:D


Én így kajálni, inni valamit szinte sose járok. Évente max 1x. Nincs rá keret.


21/L

2010. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Ja, baromira nagy az arca itt mindenkinek, es közben 3Ft-otok nincs...Ritkän järok el, föleg ha penzbe kerül..:S

Nem mintha nem lenne rä keret, de mäsra szivesebben költök, mint üditözgetni a värosban...

2010. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégente, pénteken és szombaton.

20/L

2010. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert a barátom minden nap kijár, kezdem sokallni, így egy év után.
2010. okt. 22. 14:24
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam gyakran, barátaimmal ha találkozok, akkor minden nélkül együtt vagyunk, és beszélgetünk, nem kell semmi plusz.

A karácsonyi vásárok viszont kötelezők, Váci utca, Vörösmarty tér, Bécs... De gondolom ezzel más is így van.

Szülinapon is még, de olyankor is csak egy korsó sör vagy egy süti valami jobb cukrászdában...

Otthonról kimozdulni viszont minden hétvégén, sokat kirándulok :)

2010. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

1 hónapba max 1x. Esetleg 2x. De az már mostanában ritkább.

Főleg vásárolni megyek ilyenkor. De nem mindig kapok valamit, így általában üres kézzel megyek haza.(Ez gyakrabban szokott előfordulni).

Kajálni meg nem szoktam. max 3 hónapba 1x McDonalds.

2010. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm a második vagyok. Lehet nagy arcúnak tűnik de nekem fontosabb hogy meg igyak a barátaimmal egy 4-500 forintos italt mint mondjuk, hogy dohányozzak. S persze dolgozok azért amit elköltök szóval ez nem nagy arcúság. Állhatna a bankszámlán is a pénz csak annak nem látom értelmét. Ha van miből nem tudom miért ne érezzem jól magam. ha neked nincs pénzed vagy barátaid sajnálom ettől nem kell nagy arcúnak nevezni vagy irigykedni mert ez a nagyarcúság pont hogy a te stilusodból jött le.
2010. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyarcu vagyok: majd kesöbb räjössz, h mi a fontosabb az eletben. Nem az, h a haverokra költs napi 500Ft-okat.
2010. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!