Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltatok már annyira padlón,...

Voltatok már annyira padlón, hogy hetekig nem mozdultatok ki otthonról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 17:48
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
Hogy is mondjam egyre több egyre hosszabb padlózások vannak, de most már felállok, legalábbis úgy tűnik.
2011. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
74%

Én nem a rossz kedv miatt nem mozdulok ki, nem vagyok vevő az emberekre, unalmas, hogy megyek valahova, bámulnak, beszólnak, sutyorognak, röhögnek...

21/L

2011. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
74%
Voltam. Sőt, voltam már annyira a padlón, hogy úgy bőgtem, hogy közben nem vettem levegőt, taknyom-nyálam-könnyem folyt egybe, feküdtem a padlón, és bőgtem. Rám kellett önteni egy liter vizet, hogy vegyek levegőt.
2011. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Elég gyakran előfordul. Volt mikor egyik nyáron 2 hónapig itthon voltam, max 10 percre mentem ki heti 1-2× a boltba.
2011. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
én 6 éve élek így,azaz heti max 2x,ha kimegyek az utcára,akkor is max a szemközti boltig.Amióta megszületett a nagyfiam,azóta be vagyok zárkózva,bár most már lenne kedvem menni,de a férjemnek nem tetszik,illetve nem enged!Ettől meg még inkább depis vagyok
2011. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
100%

18:11 Hasonló nálam is.


19/L

2011. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
én se nagyon szoktam menni sehova max boltba de már egy ideje ráveszem magam arra hogy elmenjek 1 órát sétálni
2011. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Nálam ez általános állapot.

Először hívtak mindenfelé, mindig visszautasítottam, aztán végül már érthető okokból nem is hívtak.

Most még úgy gondolom, jó ez így, de talán pár hónap múlva bánni fogom.


13/L

2011. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Legszívesebben én is ezt csinálnám, de mindig kellett menni, suliba, edzeni, mostanság meg dolgozni...

Elég sok undorító ember van, főleg tömegközlekedési eszközökön, ahol még össze is vagy zárva velük...

Most nyáron, meg mindenki méreget mindenkit a kevesebb ruha miatt ugye.

Utálok utcára menni, mocsok, kéregetők, meg a kisebbség...

2011. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Bocs, az előző vagyok.

Szóval amikor be vagyok fordulva és még ki is kell menni az a halál, csak feküdnék és bőgnék itthon, ezért elég rosszul érint ezenfelül még ez a környezet is.

2011. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!