Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet megismerni új...

Hogy lehet megismerni új embereket?

Figyelt kérdés
Tudom, fura kérdés. Vannak olyanok, akiknek ez tök könynen megy, naponta ismerek meg új embereket, kötnek új barátságokat. De én egy szociális katasztrófa vagyok. És érzem, hogy ez nem jó, meg szeretnék emberek között lenni, de valahogy nem megy. Olyan ez, mint amikor valaki nagyon le akar fogyni, de valahogy nem megy neki, kell neki a segítség.
2011. jún. 12. 14:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Diszkó - ha olyan csajokkal akarsz ismerkedni, akik még a pasiknál is részegebbek. Fordítva, hogyha olyan pasikkal akarsz ismerkedni, akiknek egy numera vagy. Vagy mindkettő egyszerre. :D

Könyvtár - ha értelmes, okos emberekkel szeretnél ismerkedni.

Kisebb bárok, klubok.

Iskola.

Munkahely - ha vesznek fel újoncot.

Nyaralás - én köbö 10 emberrel lettem jóba egy hét alatt Mo. szinte mindegyik szegletéből.

2011. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!