Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ismerkedős oldalak...

Milyen ismerkedős oldalak vannak ahol külföldön élőket lehet megismerni?

Figyelt kérdés
Bármit csak ne Facebook vagy Twitter legyen. Mind kettő nagyon ratyi, de főleg az első.
2011. márc. 19. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ICQ chat, de az is ratyi oldal. Tarskeresok, penpal oldalak - erdeklodesedtol fuggoen.
2011. márc. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekelne! spanyolban elo magyarokat keresek!
2011. márc. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
www.hi5.hu
2011. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Külföldön élő magyarokat v külföldön élő külföldieket? Utóbbira ott van az interpals.
2011. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én tegnap kérdésem kiírása után találtam meg a sharedtalks.com-ot. bár inkább nyelvtanulós. chatoltam egy amerikaival. könnyű ismerkedni ott meg idegen nyelvet tanulni is.
2011. márc. 20. 11:29
 6/6 anonim válasza:
utolsó, ha még olvasod. és azóta sikerült ott valamit összehozni? Érdekelne a véleményed azóta az oldalról. köszi.
2011. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!