Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet megismerni új...

Hogy lehet megismerni új embereket?

Figyelt kérdés
Tudom, fura kérdés. Vannak olyanok, akiknek ez tök könynen megy, naponta ismerek meg új embereket, kötnek új barátságokat. De én egy szociális katasztrófa vagyok. És érzem, hogy ez nem jó, meg szeretnék emberek között lenni, de valahogy nem megy. Olyan ez, mint amikor valaki nagyon le akar fogyni, de valahogy nem megy neki, kell neki a segítség.
2011. jún. 12. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jellemeznéd magad pár szóval?
2011. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Fiú vagy, vagy lány? És hány éves? Ha lány vagy menj el valamelyik barátnőddel, vagy lány ismerősöddel sétálgatni és vegyetek bátorságot magatokon és menjetek oda egy csapathoz pl Margitszigeten. Néha mi is leállunk így beszélgetni. Vagy chatelj. Tudom mindenki ellenzi meg minden, de azért néha ki lehet fogni értelmes embereket is. Nekem pl sok ismerősöm van ilyen internetes oldalakról, sőt a legjobb barátomat is így ismertem meg. Persze ez mégsem olyan mint személyesen. Én is beszélgetek veled szívesen ha érdekel az ajánlatom :D
2011. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én teljesen meg tudlak érteni! egy kisvárosban lakom, és fogalmam sincs hogy ismerkedhetnék másokkal.

hány éves vagy? - mert ez az adat változtathat a válaszainkon.


jelentkezz tanfolyamokra, vagy táborba, ahol mindenképpen más emberekkel kell összezárva lenned.

2011. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy pár szavas jellemzés tényleg nem ártana.
2011. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szia.lány vagy fiú vagy? én 2 gyermekes anya vagyok azért kérdem.írhatsz nekem is.szeretek beszélgetni.
2011. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Nincs beszédtémád? Rossz a beszédtechinkád? Esetleg mindkettő?
2011. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy chaten találna már normális arcokat,,, kész csőd ami ott van.Egyébként én azt tudom mondani h a virtuális téren kívül szinte bárhol.csak valóban bátorság kell mint mindenhez az életben.Pörgesd fel kicsit az életed és akkor több embert is fogsz megismerni.Vagy abban a közösségben ahol most vagy.Suli,munkahely.Egyszerű mint az 1x1 csak akarni kell.
2011. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó példát is írtál a fogyáshoz is akarat kell neked magadnak kell elérned a sikert a többiek csak biztathatnak de helyetted nem tehetnek semmit....
2011. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pl menj el egy koncertre

Én is olyan vagyok, mint te. Elmentem 1 osztálytársammal koncertre, és megismertem sok embert. Csak engedd el magad :)


16/L

2011. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dellfil ***** válasza:

A régi emberek már nem is jók? :D Pedig azokkal könnyű megismerkedni. Sokkal nyitottabbak, mint az "új emberek".:)


dellfil

2011. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!