Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most ismerkedünk egy sráccal,...

Most ismerkedünk egy sráccal, és szeretném megismerni. Milyen személyiségtesztet tudnék vele kérdésben kitölteni?

Figyelt kérdés
pl kedvenc szín, meg ilyenek... Mit gondol erről, meg arról.. Mi a véleménye, hogy érzi.. ilyenek...
2009. dec. 10. 23:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

akarom mondani szóban...

:D

2009. dec. 10. 23:11
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hmmm...inkább beszélgess vele.
2009. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha teszteket kezdesz csináltatni vele, akkor biztos, hogy le fog lépni.

Inkább beszélgess vele, ugy sokkal többet meg lehet valakiröl tudni.

2009. dec. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Személyiségtesztet? És a normális, hagyományos módszerről mi a véleményed, beszélgetés, közös programok.

Én pszichológus vagyok, de eszembe nem jutna személyiségtesztet kitöltetni egy új ismerőssel. Nem beszélve arról, hogy egy jó személyiségteszt kiértékeléséhez szakember kell, ez nem olyan, hogy 0-10 pontig hülye, 80-100 pontig a tökéletes ember.


Maradj szépen a beszélgetésnél, abból, hogy hupikék a kedvenc színe semmit nem fogsz megtudni. Hogy "mit gondol erről, meg arról" azt egy beszélgetésben jobban megtudod.


Egyébként, csak mellékesen, te milyen személyiségtesztet töltöttél ki magadról? Mennyire ismerted meg jobban magadat e tesztek alapján?

2009. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már tudományos alapon vizsgáld szegény srácot.Fel nem akarod boncolni?Ki tudja mit rejteget?Beszélgess vele,tölts vele sok időt és megismered.
2009. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Egek... a nők és a hülye tesztjeik... ez még nem ment ki a divatból?

Ha annyira akarod, vegyél valami tinimagazint és abból valami roppant tudományos alapon készült pontozós rendszerű izét kérdezz ki tőle.

2009. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
A mai világban kemény követelményeknek kell ám megfelelni, nem vehetünk zsákbamacskát!? Át kell menni a felvételin, meg kell felelni az interjúkon! Mindenre kiterjedő személyiség, intelligencia, pszichológiai teszteket a párkapcsolatokhoz is!
2009. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező által felsorolt példák (kedvenc szín, meg ilyenek) valóban nagyon fontosak, én pl. soha, semmiképpen nem vagyok hajlandó beleszeretni olyan emberbe, akinek a kedvenc színe a lila! :D:D Muszáj az ilyesmit még időben tisztázni! :))

Sőt, én az újszülött kisbabákkal még a szülőszobán tesztet töltetnék ki erről, mert nagyban befolyásolja az életben való elindulását, kapcsolatát másokkal... :D

Jaj....

2009. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2 hónapja randizunk(heti kétszer), és nem mond el magáról szinte semmit. gondoltam, ha konkrét kérdéseim vannak, akkor nem tudja kikerülni a válaszokat. Szerintem ez nem normális... Így elkezdtem gondolkodni azon a teszten, aminél rá kell vágni az első dolgot, ami eszébe jut.
2009. dec. 11. 22:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem vagy pszichológus. Szóval nem tudsz értékelni semmilyen tesztet. Amik meg újságokban vannak, azok teljesen laikus emberek, sőt néha poénkodó firkászok által írottak. Ne teszteket töltess ki vele, csak simán beszélgess, kérdezz tőle.
2009. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!