Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet értelmes embereket...

Hol lehet értelmes embereket megismerni? Hosszan lent.

Figyelt kérdés

Ez elég furcsa lesz.


Az az igazság hogy egy hülye tini lány vagyok aki hülye dolgokon gondolkodik.. De ez van...


Mostanában az az érzésem hogy van egy csomó dolog amit senkivel sem tudok megbeszélni. Nagyon sok barátom van, nem ez a baj. Mindenkinek úgy állitom be magamat, hogy egy nagyon optimista, mindig vidám és mosolygós, minden hülyeségre kapható vagyok. És végülis tényleg ilyen vagyok. De az már nem stimmel a képbe, hogy az "élet nagy dolgain" gondolkodom. Mostanában próbálok művelődni, eddig sem voltam kultúr-bunkó, de.. Azt az oldalamat eddig sem értették, hogy imádok rajzolni. Nem valami hülye kis anime figurákat, hanem órákig minden apró részletet megrajzolva igazi, komoly dolgokat rajzolni. És mostanában kijön belőlem az az énem hogy próbálok hatni az emberekre. Például van egy barátnőm, aki minden téren próbálja a legjobbat nyújtani, és hát nagyon kikészül tőle. Én fogtam magam és elkezdtem a pszichós dolgaimmal tömni a fejét. Hogy nem igy kell viszonyulni a dolgokhoz, és hogy magával meg kéne elégedjen, éshogy nemmuszály mindenből tökéletesnek lennie.. stb..stb..

A problémám az hogy senki sincs olyan akivel többször is tudnék ilyenekről beszélni. Akinek elmondhatnám a gondjaimat. Mert vannak. Itthon nagyon nagy balhék vannak. A szokásos dolgok: megcsalás, hazudozás, pénz.

És tényleg jó lenne ha valaki megértene, valaki akinek elmondhatnám minden hülyeségemet. Viszont hol találok ilyet? Gondolkodtam azon hogy jó lenne valakivel levelezni, mert hát biztos rengeteg értelmes ember van, és annyit hallottam már hogy neten keresztül milyen jókat dumáltak..


Köszönöm hogy elolvastad. :)


2010. ápr. 28. 21:33
 1/9 anonim válasza:
74%
ha gondolod irj ram privibe es beszelhetunk :) amugy nem is olyan rossz otlet ez az ismerkedes ...erre mar en is gondoltam :) Pussz 19/L
2010. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj a címemere,totál értelmes vagyok.És elég maradi mert szeretek levelezni.:D
2010. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is, szívesen meghallgatlak, segítek ahol tudok. Sőt, akár fel is vidítalak. Az ilyen szintű rajzolás nekem mindíg egy kicsit csodának is tűnt, ilyen én soha nem tudnám megtenni dolognak... igaz, én könyvet írok, sokan azt nem tudnak. Írj bátran, levelezzünk!
2010. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, olvasgass bele: [link] Ez az utóbbi években keletkezett gondolataim keresztmetszete, segíthet eldönteni, hogy akarsz-e velem beszélgetni. Ha igen, írj egy privát üzenetet.
2010. ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"De az már nem stimmel a képbe, hogy az "élet nagy dolgain" gondolkodom. Mostanában próbálok művelődni, eddig sem voltam kultúr-bunkó, de.. Azt az oldalamat eddig sem értették, hogy imádok rajzolni. Nem valami hülye kis anime figurákat, hanem órákig minden apró részletet megrajzolva igazi, komoly dolgokat rajzolni."


Ne aggódj, a legtöbb embernél ez hamar elmúlik. 15-18 éves korban még sok érdeklődő és alkotni akaró ember van, 25 éves korra már alig fordul elő ilyen, 30 fölött pedig 100 emberből 99 túlélés- és státuszcentrikus gipszjakabbá válik :) Úgyhogy te is kinövöd valószínűleg - a rajzot is, a kultúrát is, az élet nagy kérdéseit is.

2010. ápr. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tegnap 00:07-es vagyok. Remélem, sosem növi ki. És hidd el, mindenkinek az lenne a jobb, ha minél kevesebben nőnék ki.
2010. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kinőni. És szerintem nem is fogom. És fontosnak tartom, hogy egyes barátaimat is magammal vigyem egy-két helyre, mert igazából nem zárkóznak el a művészetektől csak épp maguktól nem mennek sehova és nem érdekli őket úgy mint engem.
2010. ápr. 30. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem szeretném kinőni. És szerintem nem is fogom."


A te korodban mindenki ezt mondja, aztán gyorsan fordul a kocka érettségi után.

2010. máj. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem nőttem ki, bocs... :) 04.30. 10:36-os vagyok, és kb. akkor lettem 37 éves. (Mármint 30-án fél 11 tájban.)
2010. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!