Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok vidéki miért utálja...

Sok vidéki miért utálja "zsigerből" a budapestieket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 00:03
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Mmint nem olyan hierarchia, h jobb vagy több, hanem, h ki kit néz le
2011. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
29%

ma 10:42

Tisztábban??és A Peti meg A Sanyi meg A Kinga jól vannak??? Ez a tipikus Pesti "tájszólás"

2011. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 napietus ***** válasza:
100%
ja, úgy lehet :) szerintem aki csak lakhely alapján lenéz valakit, az eleve nem túl intelligens ember :)
2011. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
0%
A pestiek jobban adnak magukra színvonalasabbak ,na és akkor meg mi van?Nyugodjatok bele.Utálkoztok itt össze-vissza de azért tanulni meg dolgozni jó Budapesten.Igaz?Tudjátok mennyi utcalány áll a sarkon? Amennyi vidéki eszetlen "fölment" és nem tudott mit kezdeni az ottani életével,nem találta föl magát csak ezen módon.LOL
2011. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 napietus ***** válasza:
100%

"A pestiek jobban adnak magukra színvonalasabbak" ezt azért kétlem...még a saját ismeretségi körömben sem feltétlenül, pedig az aljával nem is ismerkedem. egyébként ami engem illet, amint lehetett eljöttem arról a munkahelyről, pedig szerettem, csak utáltam Pestre járni dolgozni. mint írtam azért, mert kosz van, én meg utálom a koszt :)


és mitől színvonalasabb? nálunk kocsival 5 percre van a fodrász és a kozmetikus, kettőre a legközelebbi bolt (rendes választékkal, nem lakótelepi "garázsbolt"), 10-re a teniszpálya és 30-ra a legközelebbi színház illetve mozi. kb. 12 percre a legközelebbi jó étterem (kevésbé jó van közelebb is), és 25-re az a klub, ahova szombat esténként járunk. 18-ra egy jobb butik. most akkor milyen területen van ez a nagyobb színvonal? mert az exem budapesti (budai rész), tőlük sem voltak ezek a dolgok időben közelebb...

2011. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem szeretem a vidéket, mert tényleg sokkal kevesebb a lehetőség, akárki akármit mond. Ha huzamosabb ideig élsz Pesten, akkor meglátod, hogy itt tényleg több dologra van lehetőség. A vidéki emberekkel viszont semmi bajom, mert bunkók mindenhol élnek, azokat mindenhol utálom, de értelmesekkel is lehet találkozni bárhol, csak neked is arra kell nyitottnak lenned. Viszont, ha engem elítélnének azért, mert pesti vagyok, akkor hogy lennének már nekem ők szimpatikusak?? Csak ez az egy baj van, mert ők is általánosítanak!
2011. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Kérdező, látom neked nincs is jobb dolgod szombat éjszaka, mint ilyen elgondolkodtató kérdéseket kiírogatni :)) hahhah

Amúgy.. mi ez a megkülönböztetés?? Legközelebb a válaszok végére már nem az lesz írva, hogy F/19, hanem pl L/vidéki :)) Aki az alapján ítél meg valakit, hogy hol lakik, annak IQ-ja a béka feneke alatt lehet 2m-rrel. És sajnálatraméltó. :))))))))))

2011. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy a hozzászólók megmutatták: a "vidékiek" jobban utálnak minket, megint itt fröcsögnek.


Nevek elé tenni névelőt helyes, bizonyos helyzetekben, szóval ez is ki lett már tárgyalva itt...

2011. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
2011. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

"Kérdező, látom neked nincs is jobb dolgod szombat éjszaka, mint ilyen elgondolkodtató kérdéseket kiírogatni :))"



Kényes téma? Inkább ne beszéljünk róla?:)

Ez az átkosban volt divat!

Igenis tudni szeretném,hogy miért támadják be vidéken a helyi vagány csávók a pestieket,de magam is tapasztaltam katonakoromban ilyesmit...Megkérdezte a suttyó: "pesti vagy? Számittógép? No akkor szedd a gazot"...

A többieknek csendespihenő...

Jólenne már valami reális magyarázatot látni.

2011. máj. 22. 19:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!