Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok vidéki miért utálja...

Sok vidéki miért utálja "zsigerből" a budapestieket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 00:03
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
100%
Én nem utálom őket zsigerből, viszont van két pesti ismerősöm, akik ideköltöztek. Egyik sem szimpatikus, mivel nyávognak, kényesek, nekik az összes üzlet szar, és senki sem elég divatos.
2011. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 Rendesfiú/19 válasza:
100%

Utóítélet miatt...

Ugyan az okból, amiért a cigányokat is legtöbben utálják.

Bár szerintem nem a hely határozza meg, hogy milyen az ember személyisége. Pesten több 100 ezer fiatal van, akiknek jó nagy százaléka "romlott". Ez a magyar fiatalság nagy része, vagyis sokkal több a pesti bunkó, mint az egyéb városbeli. Én nem utálom őket, de gyakran hallom, hogy más igen.

2011. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy több vidéki utálja zsigerből a pestieket, mint ahány pesti zsigerből utálja a vidékieket:)
2011. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
85%
1 erdélyi barátom szavaival élve, "táposak" ezalatt azt érti, hogy a legtöbb pesti divatmajom és plázap*csa és semmi tartás nincs bennük ami esetleg 1 nőhöz vagy férfihoz hasonlítaná.
2011. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Eddíg ez az erdélyi barátom a legszórakoztatóbb:))

Annál is inkább,mert borítékolom hogy még sosem járt pesten XD

2011. máj. 22. 00:12
 6/47 anonim válasza:
100%
Anyum mindig azt mondja h a pestiek milyen bunkók, mert semerre sem nézve mennek az utcán..nem figyelnek a többi emberre.:) 20/L
2011. máj. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Eddíg ez az erdélyi barátom a legszórakoztatóbb:))

Annál is inkább,mert borítékolom hogy még sosem járt pesten XD"


Pedig annak az erdélyi illetőségű személynek a véleménye eddig a leginkább helytálló...

2011. máj. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:
62%

Egyetértek, a pestiek közt tényleg sok a romlott, divat k*csög. Az ilyeneket én is zsigerből utálom, meg a cigókat (akik ugye olyan k*rva divatosak egytől-egyig) főleg, mert Csepelen élem mindennapjaimat.

1 15 éves rocker srác voltam

2011. máj. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
79%
Arról meg nem is beszélve, hogy igen nagy százalékuk nézi le a vidéki és falusi embereket. Pedig a judapesti emberek 95%-a sz.rni sem tudna mit, ha az általuk lenézettek nem adnának a szájukba mindent...
2011. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Úgy bírom ezeket az "úgy kezdődött,hogy visszaütött" című kommenteket:)
2011. máj. 22. 00:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!