Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elolvasod azoknak a válaszát,...

Elolvasod azoknak a válaszát, akik ékezet nélkül írnak?

Figyelt kérdés

Engem rohadtul idegesít, ha valaki ékezet nélkül ír, és egyszerűen nem bírom 1 mondatnál tovább olvasni.


- Természetesen kivételt képeznek azok, akik külföldön élnek, általában ők ezt le is szokták írni. -


És azoknak a válaszát elolvasod, akiknek súlyos helyesírási hibái vannak? (nem az elütött betűre, meg félre írt j-re, gondolok, hanem a totális zagyvaságokra, és írásjelek hiányára)


2011. máj. 18. 13:16
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
51%

16:09:

Hááát most megnéztem mit nevezel a "használható tudás átadásának", mely témákhoz szóltál hozzá.

Itt vannak:

[link]


Első találat: Jerzy vs. Alekosz? Válunk! ) :

Második: Mennyire tetszik a fiúknak ez az alak?

Harmadik: Szerintetek? -> vmi fogyókúrás a téma

Negyedik: Hogy mutassambe a szüleimnek?

Néhány további témád, szemezgetve:

"Csajok titeket nem zavarna ha a pasitok ilyesmi alsónemüt hordana..."

"Miért ilyen lökött a férjem?"

"Meleg vagyok, és nem tudom magam elfogadni."


Nagyon komoly témák tényleg, bizonyára rendkívül hasznos információkat adtál át a népnek. Azért örülök hogy itt vagy, további jó szórakozást, szevasz. :)

2011. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Kedves 16:24 kedves tőled, hogy ennyire érdeklődsz, de nekem bizony legalább három regem van ide. :D Igazából nem tudom, hogy most mire vagy ennyire büszke. Mit bizonyítottál ezzel? Bár én téged az első kommentedtől nem értelek.
2011. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

"Bár én téged az első kommentedtől nem értelek."


Azt látom, én is ezt mondtam :)

2011. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Akkor kvittek vagyunk :) mert már abszolút nem értem, miről akartál te meggyőzni itt bárkit is.
2011. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Ja, és persze a legrosszabb témáimat szedted ki a google-eredmények közül. Nem kell téged félteni, ha az érdekeidet véded. :) Nyilván te még nem válaszoltál hülyeségre. Amúgy el lehet olvasni, hogy ezeken belül mit válaszoltam. Némelyikben én lettem a közellenség... Érdekes fórumok.
2011. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!