Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elolvasod azoknak a válaszát,...

Elolvasod azoknak a válaszát, akik ékezet nélkül írnak?

Figyelt kérdés

Engem rohadtul idegesít, ha valaki ékezet nélkül ír, és egyszerűen nem bírom 1 mondatnál tovább olvasni.


- Természetesen kivételt képeznek azok, akik külföldön élnek, általában ők ezt le is szokták írni. -


És azoknak a válaszát elolvasod, akiknek súlyos helyesírási hibái vannak? (nem az elütött betűre, meg félre írt j-re, gondolok, hanem a totális zagyvaságokra, és írásjelek hiányára)


2011. máj. 18. 13:16
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
43%

15:14 megnéznélek, ha egyszer csak úgy istenigazából "összekeverednének" (nagyon vicces) a billenytűk, és te ott állnál két határidős cikkel meg három fordítáéssal, akkor meddig tűrnéd... És igen, bevállalnád, hogy oké: akkor inkább írok ékezet nélkül, és majd később javítom. És mennyire mernél elkezdeni machinálni olyan géppel, amihez nem értesz... És ezzel párhuzamosan mennyire tartanád szem előtt a nagy és szent GYIK közönségét, akiknek (ó jaj) ékezet nélkül kell majd olvasniuk a kommentjeidet.


Képesség? jaj, ne használj ilyen nagy szavakat... A képességeimmel semmi baj nincs, de tudok fontossági sorrendet tartani, és nekem a netes kommentek ebben elég hátul vannak. Őszintén nagyon sajnálom azokat, akiknek az, hogy ékezet nélkül olvassanak, akkora gond, hogy kérdést nyitnak neki, sőt, ennyi elég, hogy valakit hülyének bélyegezzenek... Szerintem te az én képességeimet ezek után, ilyen hozzáállással csak ne méricskéld. :)

2011. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
68%-os, szegénykém, annyi helyen borul a logikád meg a hiteled, kár hogy nem veszed észre. Bár vicces is.
2011. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem gondoltam volna, hogy ennyien válaszoltok.

Meglepő, hogy pont azok háborodtak fel, (külföldről írók) akiket a kivétel kategóriába soroltam. :-) Nem rátok gondoltam. Nekem van több ismerősöm, akik nem tudom milyen megfontolásból, de ékezet nélkül írnak rendes magyar billentyűzeten.


13:52: "nem az elütött betűre, meg félre írt j-re, gondolok, hanem a totális zagyvaságokra, és írásjelek hiányára" :-)

2011. máj. 18. 15:48
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: az mondjuk baromi érdekes, hogy mi vesz rá embereket arra, hogy csak úgy megtanuljanak ékezet nélkül írni, és úgy nyomják... :) Bár engem személy szerint akkor se zavarna olvasni őket, csakhát ez olyan....felesleges... :D
2011. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
48%
Ja, és nem találkoztam még olyannal, akinek ne lett volna nyomós oka az ékezet nélkül való írásra, úgyhogy a jelenséget ne általánosítsuk :)
2011. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

15:38 Ha nem érted amit mondok, nyilván félreértettél valamit. Próbálj egy db logikai hibát találni abban, amit írtam. :)

Na és ne viccelj, a 68%-kal próbálsz érvelni? Ezzel csak a saját hitelességedet rontod. :)

A 68% csak annyit jelent, hogy nem ért velem mindenki egyet, nem is akarok mindenki igényének megfelelni - ellentétben veled - és ezzel teljesen elégedett vagyok. :)

2011. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

15:53

A 68%-ost a megszólításodnak szántam. Így (is) szokás itt megszólítani... Látod? Pont az ilyen mellémagyarázásaidra gondoltam a kommentemben. Komment időpontot nem akartam írni, mert sok kommnetedre reagláltam... Gondoltam, ez azért egyértelmű... És ne magyarázz bele dolgokat a logikámba, meg hogy kinek akarok megfelelni... Ezt honnan veszed, mégis? Bocs, de nem értem, hogy jön ide.

2011. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Ja, hogy 83%-os vagyok, több, mint te? letojom a százalékom, engem is lepontoznak itt-ott, csak én zömmel olyan kérdésekre adok választ, ahol tényleg használható tudást tudok megosztani másokkal, így aztán a lepontozásokat kiegyenlítik a felpontozások. Ennyi. Megfelelési vágy a kanyarban nincs, ez felesleges lelkizős duma :)
2011. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

16:07:

A %-os megszólítás nem megfelelő, mert ez időben változik, így ha valaki akár pár nap múlva olvassa ezt a témát, nem tudja majd, kinek írtad. Látod? Talán ezért nem érted a többit se.

Egyéb óhaj-sóhaj? :)

2011. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
16:14 Húú, ez az érv már nagyon erőltetett volt. Te is érzed. Sajnálom, hogy másba most nem tudtál belekötni, majd legközelebb igyekszem.
2011. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!