Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elolvasod azoknak a válaszát,...

Elolvasod azoknak a válaszát, akik ékezet nélkül írnak?

Figyelt kérdés

Engem rohadtul idegesít, ha valaki ékezet nélkül ír, és egyszerűen nem bírom 1 mondatnál tovább olvasni.


- Természetesen kivételt képeznek azok, akik külföldön élnek, általában ők ezt le is szokták írni. -


És azoknak a válaszát elolvasod, akiknek súlyos helyesírási hibái vannak? (nem az elütött betűre, meg félre írt j-re, gondolok, hanem a totális zagyvaságokra, és írásjelek hiányára)


2011. máj. 18. 13:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Egnem is zvaar.
2011. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
en mindig jot rhogok h egyesek min kepesek felhuni magukat
2011. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim válasza:

ha ez teged idegesit akkor nem vagy normalis... orulj h valaszolnak es segiteni probalnak,es ne mindenbe a hibat keresd. keresd inkabb magadba,mert ezek szerint tobb van mint az oldal osszes felhasznalojaba osszesen.

Nem fogjuk mindig odairni ,hogy ''elnezest,de kulfoldon elunk,kerjuk meltasd elolvasasra a valaszainkat ,ekezet nelkul is''

2011. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
43%

Egyáltalán nem zavaró nekem, ha ékezetek nélkül írnak, annak mindig az az oka, hogy nem magyar a billenytűjük. Mikor Franciaországban voltam, én is ottani billentyűzetről pötyögtem ide, és senkit nem zavart, attól még normális, hasznos válaszokat adtam. A helyesírási hiba se zavar, bár látni durvákat.

Akkor nem olvasok el egy kérédst, vagy választ, ha mindenféle központozás nélkül, össze-vissza zagyvaságot ír valaki, amiből semmi értelmes nem hámozható ki. Na az gáz.

2011. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
43%

"Engem rohadtul idegesít, ha valaki ékezet nélkül ír, és egyszerűen nem bírom 1 mondatnál tovább olvasni.


- Természetesen kivételt képeznek azok, akik külföldön élnek, általában ők ezt le is szokták írni. - "


Jókedvéből senki nem ír ékezet nélkül, csak ha a billentyűzete olyan (külföldről ír, stb). Úgyhogy itt el is hasalt a dolog.

2011. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

13:32: ez remek, de nem ide tartozik. Az ékezetes betűk hiányáról van szó, nem a betűk felcseréléséről.


Amúgy aki külföldön van, miért olyan kretén, hogy nem tudja bekapcsolni a magyar ékezetes billenytűzetkiosztást?


Én is éltem külföldön jóideig, ott is magyar betűkkel írtam, amikor kellett, és most is angol billentyűzet van a gépemhez, azzal írok.


Szóval elolvasom az ékezet nélkülit is ha kell, de szerencsétlen hülyének gondolom az illetőt.

2011. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
43%

14:45

előző vagyok.

Mikor külföldön voltam, bekapcsolatm a magyar billenytűkiosztást, és gyakorlatilag két mondatot írtam le 10 perc alatt. Így vissza is állítottam. Nem akrtam újratanulni gépleni (több okból sem).

Ezért nem kell senkit hülyének nézni. Ellenben azt, aki emiatt képes hülyének nézni valakit, azt megfontolandó...

2011. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
91%
14:48 hát ha nem tudod 8-10 karakter helyét megjegyezni 10 perc alatt, akkor jogosan tartalak hülyének :)
2011. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
# bocs a gépelési hibákért, de le van kötve két ujjam, és így baromi nehéz :(
2011. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
27%

14:51 akkor valami másról beszélünk, mert ott miután bekapscoltam az elviléeg magyar leosztást, az egész billentyűzet megváltozott, egy betű sem volt a helyén, nem csak az ékezeteseket kellett keresni.

Én amúgy édesaynádat tartom elsősorban hülyének, amiért nem volt képes rendes gyereket nevelni belőled.

2011. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!