Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elolvasod azoknak a válaszát,...

Elolvasod azoknak a válaszát, akik ékezet nélkül írnak?

Figyelt kérdés

Engem rohadtul idegesít, ha valaki ékezet nélkül ír, és egyszerűen nem bírom 1 mondatnál tovább olvasni.


- Természetesen kivételt képeznek azok, akik külföldön élnek, általában ők ezt le is szokták írni. -


És azoknak a válaszát elolvasod, akiknek súlyos helyesírási hibái vannak? (nem az elütött betűre, meg félre írt j-re, gondolok, hanem a totális zagyvaságokra, és írásjelek hiányára)


2011. máj. 18. 13:16
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

En is kulfoldon elek. Volt mar, aki szolt itt az oldalon, hogy irjak ekezettel, csakhogy ez nem ilyen egyszeru dolog es amit most le tudok irni 1 perc alatt, ekezettel 10 perc lenne. Ugy gondolom, hogy igy is ertheto, amit irok. Ha valaki az ekezetek hianya miatt nem olvassa el, az nem olvassa el. Semmit sem kotelezo itt elolvasni. Nyilvan aki ekezet nelkul ir, nem szandekosan teszi, hisz en is szivesebben irnek/olvasnek ekezettel szovegeket.


A helyesiras szamomra fontos, de mindenki hibazik. Ha valaki nagyon durva dolgokat ir, (pl. telleg, lecci, kulombozo, jaccik) es tenyleg elhiszi, hogy ezeket a szavakat igy kell irni, az azert nem semmi; akkor is, ha csak 13 eves.

2011. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem azzal valami nagy baj van, aki ékezet nélkül nem bír egy mondatnál többet. Meg kell tanulni rendesen olvasni, és kész.
2011. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
0%

14:52:

14:52

először is a te _k_u_r_v_a_ anyádat!


másodszor meg most is magyar betűkkel írsz te ostoba. Tehát azóta meg tudtad tanulni, vagy most is minden betűt egyenként kikeresel? :)

2011. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
48%

Előző: az én anyám megtanított rendesen beszélni, így én ilyet nem mondok neked. Ez a különbség kettőnk közt :)

Amúgy meg értőolvasni sem ártna megtanulni: "Mikor külföldön voltam" -ezt írtam, ergo már nem vagyok ott. Logika, vazze!

2011. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
53%
Nehogy mar ilyen aprosagon osszevesszetek. Miert anyaztok, karomkodtok? Ez talan olyan fontos kerdes, hogy megeri magatokat felhuzni?
2011. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
27%
15:00 vagyok, én abszolút nem húztam fel magam, remekül szórakozom, ahogy mások viszont igen, egy ilyen semmiségen, mint az ékezetek. Miközben értelmezni se tudnak egy kommentet :)
2011. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
51%

15:00

Nem mondasz???? Épp lehülyézted az anyámat, idióta.

Logikus gondolkodásra úgy tűnik nem tanított meg.


Amúgy mit nem értesz azon, hogy a magyar ékezetes betűk HELYE ugyanott van a magyar és az angol billenytűzeten? Ugyanazokat a gombokat kell nyomkodni, csak ennek a felfogása neked nehézséget okoz. :)

2011. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
43%

15:05 lehüly-ézni nem ugyanaz, mint leku.rvázni :D A hüly.ézést pedig tőled vettem. Te gondolom magadból indultál ki...


Amúgy hol írtam, hogy angol? De tényleg? Sehol...

Merthogy nem angol volt, és már leírtam, hogy nekem nem csak az ékezetes betűk helyei lettek beállítva, hanem összekavarodtak a billentyűzet többi betűi is. Így valószínűleg nem ugyanarról beszélünk. Ezt sem olvastad el? Vagy csak nem értetted? Vagy már elvakít az anyázás? Kicsit pihenj rá a következő válaszra :D

2011. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

15:10

"összekavarodtak a billenytűzet betűi" jaj :D

Nekem pedig sose jelentett problémát se francia, se angol billenytűzetről magyarul gépelni. Neked úgy tűnik igen. Ez a különbség a képességeink között.

De ha mondjuk kínait használtál, akkor tényleg sajnállak.

2011. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
15:05: en pl. utalom atallitani, mert kozben Word-be is szoktam irni angolul vagy mas oldalra angolul es osszekeveredik akkor az egesz. Mindig atugrik a defaultra. Az angolt joval tobbet hasznalom irasra, igy mar meguntam, hogy y es z ossze-vissza valtakozik. De jo neked, ha igy mukodik, csak ne vard el mastol, ettol meg nem kreten.
2011. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!