Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek a Borsodiakró...

Ricsi0503 kérdése:

Mi a véleménytek a Borsodiakról? (csak megyén kívüliek válaszát várom)

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 18:21
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
82%
miért?borsod megye egy külön állam?
2010. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jártam Borsodban,így nincs véleményem róluk.
2010. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
86%
Van egy borsodi barátnőm. Nem lehet általánosítani, hogy most ez a megye ilyen vagy olyan...Mondjuk ott van a legnagyobb munkanélküliség, szegénység,kisebbség....
2010. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
82%
Én párszor jártam csak ott. Magyarország legtöbb részéhez képest szegény, mert kevés a munkalehetőség. Sógornőm oda valósi. Valahogy picit más az életfelfogása, mintha egy másik országból jött volna. Több régi osztálytársam is onnan jött. Kicsit nyersebbek, szókimondóbbak, akiket én ismerek.
2010. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
56%
Azt halottam sok a cigány
2010. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
71%
Sok a cigány, az egyszerű ember. De van egy kiváló sztárjuk: Szintiboy
2010. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 baranyi kálmanné ***** válasza:
84%
Sajnálom őket mert, nincs munka lehetőség.
2010. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
91%
nekem vannak ott rokonaim. (bogács) nagyon szeretek oda járni és nagyon szeretem azt a helyet :)
2010. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
79%
Nos, én ott lakom, de azért elmondom a véleményem: Sok a cigány, nehéz velük, lassan már a falusi iskolákat is be kell záratni miattuk. Lopnak, csalnak, köpködik a tanárokat és még nekik áll feljebb. De az ottani emberekkel semmi bajom, sok barátot szereztem már, csak ezek a hordák ne masíroznának itt... Bár be kell valljam, a cigányok közt is vannak emberek, két barátot is szereztem közülük, akikkel máig jóban vagyok. Ja és itt az emberek inkább Jobbik pártiak, mert itt nap mint nap megélik azt amiről más megyékben csak mondákat zengenek.
2010. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
84%

Én tősgyökeres borsodi vagyok, mint a sör, valódi fehér magyar, és hát érdeklődve olvastam az...ehmm...érdekes válaszokat. Annyit tudok, hogy soha nem költöznék el innen, és akkor mindent elmondtam. Nem falusi vagyok, hanem közepes városból való.


24/L

2010. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!