Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek a Borsodiakró...

Ricsi0503 kérdése:

Mi a véleménytek a Borsodiakról? (csak megyén kívüliek válaszát várom)

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 18:21
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Csak átutazóban voltam Borsodban, úgyhogy nagyon véleményem nincsen. Egy borsodi ismerősünk van, ő viszont nagyon becsületes, tisztességes, szorgalmas ember. Akármikor be merném engedni a házba, mert maximálisan megbízható.
2010. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
34%

Félreértetted teljesen, nem azt mondtam a Dunántúlon rendben van minden. Itt is él mindenféle ember. DE arrafelé, ilyen kegyetlen dolgokat nem művelnek, mindenféle megbánás nélkül. Láttam a tévében a riportot a szadai esetről, hát komolyan a mai napig nem térek magamhoz, hogy egy rakás ember azt nyilatkozta Teljesen igaza volt a szegény nevezzük Józsinak, hogy kivégezte (és megerőszakolta) a nénit. Mert a polgármester nem adott neki pénzt és így kénytelen volt szerezni - vagy valami ilyesmi. Ahogy azt sem fogták fel, hogy miért is nem kellett volna agyonverni a tanár urat.

És ezzel van a baj, hogy elszaporodott egy ilyen nemzedék, akik azt hiszik hogy nekik mindent és szó szerint mindent szabad.

Terjed ez már a Dunántúlra is, gondolj csak a Marian Cosma esetére. De itt elszigetelt és kevésbé brutális esetek vannak.

És fenn tartom a véleményem ezt nem lenne szabad megengedni és ki kellene rekeszteni őket a magyar társadalomból. Nem névleg, hanem fizikálisan. Az összeset, nemcsak azokat akik gyilkolnak stb, hanem akik ezt mondják: jogos hogy gyilkolnak stb.

Remélem így érthető, de furcsa, hogy a sok borsodi embert eszerint ezek az esetek szintén nem zavar. Sőt inkább még védik őket. Sőt felháborodtak a szavaimon.

2010. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
64%

Azon háborodnak fel, te kisportolt agyú, hogy egy kalap alá veszed őket a cigányokkal...

De ezt te is tudod jól, csak provokálsz.

2010. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
78%
jó fejek,de elég sokat vedelnek..Miskolcon sokat voltam,minden második ház kocsma,korcsma,söröző,borozó,italbolt..avolt pasim is odavalósi,szeretem azt a helyet,bár tény,hogy sok a cigány..és agresszívebbek kissé az emberek..nagy a szegénység,de olcsóbb az albérlet,nincs más véleményem..egy lány pestről..
2010. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim válasza:
75%

El sem hiszem, hogy te is magyar vagy, kedves 21:06-os, képes lennél egy egész megyét felégetni (mert valljuk be, legszívesebben ezt tennéd) csak azért, mert ott ilyen kib*szott putris cigányok élnek? Nem hiszem, hogy az ott élő magyaroknak kellene szenvedniük emiatt.


Egyébként voltam már Borsodban, Putnokon, ott konkrétan a város 80%-a cigány, akik (inkább amik) a lábad elé szarnak a járdán. Förtelmes.

És a legrosszabb, hogy én még rosszabb helyen élek, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében. Undorító mindkettő.

2010. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
74%

Ugyanaz, mint másokról. Borsod megye nem valami elszigetelt terület, ott is ugyanolyan emberek élnek, mint bárhol a világon :D

Ilyen hülye kérdést...

2010. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a legjobb barátnőm és a barátaim egy része oda valósi. Én nem is tudtam, hogy ilyenek vannak, hogy bizonyos városokban/megyékben élőket diszkriminálnak. Felháborító ez az egész. Sajnálom, hogy ilyen bunkó emberek egyáltalán léteznek... És én komolyan szégyellem már, hogy magyarnak születtem amikor ilyen hozzászólásokat kell olvasnom.

Amúgy én olyan településen lakok, ahol szintén nagyon sok a cigány, de még sose volt bajom velük, többnyire rendes emberek.

2010. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

20:22


Te köcsög ne a kérdést hülyézd hanem olvasd el a kérdező kommnetjét is hogy miért tettem fel a kérdést.

Arról már én nem tehetek hogy a válaszolók ebból is kikerekítettek egy cigánykérdést ...

2010. márc. 6. 05:35
 39/54 anonim ***** válasza:
75%
Azért az túlzás ,hogy Putnokon a lakosság 80 %-a cigány! Én ott lakom, de majd megtudom pontosan. Azért látni többet, mert segélyosztáskor kirajzanak, ellepik a boltokat. Este meg már épszű ember nem mászkál...Ha ez nem lenne, nyugis kisváros lenne,és nekem a munkahelyem is helyben van.Nem kell bejárnom...
2010. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
33%
A köcsögöt kikérem magamnak, a kérdésre válaszoltam és nem is említettem meg a cigányokat... Ha az lett volna a kérdés, hogy mi a véleményem a bangladesiekről, akkoris ugyanez a válaszom, ők is ugyanolyanok, és szerintem ilyen kérdésnek nincs értelme, önmagában azt feltételezi, hogy meg kéne az ott élőket különböztetni valahogyan.
2010. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!