Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek a Borsodiakró...

Ricsi0503 kérdése:

Mi a véleménytek a Borsodiakról? (csak megyén kívüliek válaszát várom)

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 18:21
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
dögölj meg...
2010. márc. 6. 22:21
 42/54 anonim ***** válasza:
61%

eszed annyi mint egy csirkének kedves kérdezö..

ennyivel mindenki megdögölhet mert válaszolt a kib@sz..Ott kérdésedre-.-"

2010. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
90%
Hát tudod ez muris, azt írod, "te köcsög" meg "dögölj meg" olyan embernek akit nem is ismersz, hogy beszélhetsz azokkal, akiket ismersz is. És aztán még meg vagy lepve hogy furcsán néznek rád. Lehet nem a lakóhelyed, hanem a stílusod miatt. Vagy amikor meg mondod honnan jöttél, mindenkinek leesik,aha, akkor nincs mit csodálkozni.
2010. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

Ti olyan faszok vagyok de komolyan!!!

Egy egyszerű kérdést úgy túlkomplikáltok hogy az nem igaz,

lehet hogy nyers vagy alpári a stílusom,de az is biztos hogy én az életben nem leszek senkinek a csicskája vagy a köcsöge ami rólatok nem mondható el!(tisztelet a kivételnek)Aki itt él itt nő fel annak ehez az élethez kell idomulnia,ha bekóstolnak az esti órákban nem mondhatod neki hogy astílusod nem megfelelő ehez a beszélgetáshez ....á beleverem a faszomat felidegesítettetek nem magyarázkodom senkinek jó éjszakát

2010. márc. 7. 20:05
 45/54 anonim ***** válasza:
68%

mi vagyunk a f-ok?te mi vagy?mitöl vagy különb?Te sem vagy több mint egy primitiv kisember aki pattog...

egyébként is.

feltettél egy kérdést..érthetö hogy mindenféle választ kapsz

2010. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
53%

"lehet hogy nyers vagy alpári a stílusom"


...mint Borsod megye 80%-ának, ezért néznek rátok máshogy...

2010. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a nehézipar létezett erős,szorgalmas,megye volt,a benne élő emberekkel együtt!

A mindennapos kiszámíthatatlanságok aztán felőröltek rengeteg jóravaló embert!Nehéz tervezni!

Én budapestiként csak remélni tudom hogy,észak-keleten is gyorsan javul majd ,az arra érdemes és a jobb körülményekért mindent megtevő emberek,családok élete!

Akiket onnan ismerek kedves,jóravaló srácok,lányok!

Nem utolsó sorban,nagyon szép helyen élnek!

Minden jót mindenkinek!

2010. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
69%

Nem voltam még Borsodban, de csak annyit hallottam róla, hogy sok a cigány, kevés a munkalehetőség, szinte mindenki menekül a megyéből...

Pedig nekem Miskolc valamiért nagyon tetszik, főleg a Szinvaterasz.:)

egy pesti 14 éves fiú.

2010. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

Pest megyében lakom, de a szomszédom egy Borsodból feltelepült cigányszármazású ember...


Jóindulató és segítőkész csak néha szeret nagyot mondani, de ezen kívül semmi különös...

2010. máj. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg ismertem egy Miskolci fazont még melóhelyről..


Termetre kicsi volt, de hihetetlenül egyenes és kemény!!


Az ürge volt már vagy 50 éves de testileg mint egy 25 éves, a légiót is megjárta..

A Mellébeszélést és a hazugságot gyülölte de akivel jó viszonyba került azért ölni tudott..


Mutatott olyan fogásokat meg módszereket hogy csak lestünk, és hihetetlenül gyors volt...

2010. máj. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!