Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek a Borsodiakró...

Ricsi0503 kérdése:

Mi a véleménytek a Borsodiakról? (csak megyén kívüliek válaszát várom)

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 18:21
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek.


Kazincbarcikai 24 éves fehér lány

2010. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
54%

Vitathatatlan Magyarország része és magyarok laknak ott is. De engedd meg hogy ne büszkén emlegessük ezt a tényt. Mert ami eszembe jut az a dögkutakból evő cigányok, és a dögevők még az állatvilágban is az alja fajtához tartoznak.

Igen talán Szabolcs is üti még ezt a mércét.

De említs valamit, mint ott élő, amire büszkék vagytok sé példaként állíthatod elénk.

2010. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
75%

Az utolsónak a hozzászólása nyílt provokálás.


Szóval szerinted semmi nincs, amire büszkék lehetnénk? Csak a dögevő legaljából áll a megye? Ugyanis ezt mondtad.


Hát nehogy már mi védekezzünk és soroljuk fel, hogy mink is van... Ennyire azért ne nézd le a megyét, mert a benne lakó fehér magyarokat minősíted ezzel. És ha már a "barna magyarokat" nem lehet, minket se, légy szíves.

2010. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
70%
Na igen, ami lemaradt: a 20:48 voltam én, a 24 éves barcikai lány
2010. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
43%

Nem kell megvédenetek magatokat, kiemeltem két közismert esetet. (csak kettőt, mert nem akartam hosszú lenni)Melyik megyében találhatók ezek a települések?

Az olaszliszkai lincselés a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei

Olaszliszkán történt brutális gyilkosság ismert elnevezése.


Gadnán kivégeztek egy 88 éves asszonyt: levágták a lábát,kinyomták a szemét,majd megerőszakolták.



Szóval mindenfelé élnek cigányok Magyarországon, de ilyet csak arrafelé művelnek. És ezt azért merik megtenni, mert nemigen civilizált körülmények lehetnek arrafelé. Itt a Dunántúlon civilizált a lakosság, itt inkább lopások, zsebtolvajlások írhatók a cigányság számlájára, de ennyire brutális dolgok biztos nem történhetnek meg.


És egyébként nem provokálás, de az a véleményem, hogy nem visszacsatolni kell a Trianonban elvesztett területeket, hanem ezeket a megyéket is utánuk. Vagy becserélni őket ha lehetne. Mondjuk nincs egy olyan marha állam aki adna értetek valamit is vagy kellenétek oda. De a remény hal meg utoljára. És akkor jön el a Kánaán Magyarország számára.

2010. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
76%

Húúú, de szemét itt valaki.


De mint látod, ocsmány emberek nemcsak borsodban vannak (te vagy az élő példa).

2010. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
48%

cáfold meg. Fejér megyében élek. Linkelj be példát, mikor és hol követtek el a cigányok itt ilyesmit. Köszi Vagy cáfold meg, hogy ezeket a bűncselekményeket nem arrafelé követték el.

De összehasonlíthatjuk a munkanélküliségi rátákat, GDP-hez való hozzájárulás mértékét, életszínvonalat, infrastruktúrát bármit. Mondj egy példát amiben felettünk álltok és nem csak visszahúzzátok az országot. És aláírom mocsok ember vagyok és fejet hajtok.

2010. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
71%
No comment, én veled nem vitázok. Szervusz.
2010. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
70%

utolsó elötti..

megcáfolom a gondolatod..ugyanis..mikor hallottál olyasmiröl mint amikor a tanárokat verték meg a gyerekek?vagy amikor a rendörök milyen dologra kényszeritették a gyereket?vagy mint mostanság a rendörf@szi adta meg a rablóknak a helyzetet hova menjenek rabolni??

ocsmány ez az egész...ilyet nem hallottál a borsodiakrol..pedig kapásbol 3 esetet soroltam fel..ami mind mind dunántulon történt...ennyit erröl..


21/L Borsodi

2010. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

Borsodi vagyok én is.

A kérdést azért tettem fel mert érdekelt az hogy ha valahová utazom és kiderül hogy borsodi vagyok egyből furcsán néznek rám addig kedvesek segítőkészek,de ez kiderül szinte elfordulnak az embertől,én itt élek borsod szívébe(Miskolc és környéke)születésem óta tény hogy sok itt a bűnözés és az erőszak de van egy másik oldala is borsodnak amit csak kevesen ismernek meg.


Akárhonnan nézem ez is megkülönböztetés,sajnos


Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a többit

2010. márc. 5. 10:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!