Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, mit tegyek?

Nincsenek barátaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

13/L Kevesen vagyunk oz osztályba mindössze 10-en, egy lány van akit nem tekintek nagy barátnőmnek. A nagyobb lányok (8-9.-esek) mindig szeretnék megfelelni, semmibe vesznek. Nem azt mondom hogy rosszba vagyok velük, de engem nem tekintenek barátnőjüknek! Mit tegyek? Teljesen egyedül érzem magam:(

Köszönöm előre ha válaszoltok!


2011. ápr. 30. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Képet SOHA ne tegyél ki ilyen oldalra magadról még név nélkül se, mert visszaélhetnek vele.

Tényleg ne aggódj, legkésőbb gimiben biztos találsz barátokat. Most meg mindjárt itt a nyár, menj el táborozni, vagy sportolj/táncolj valahol, így is sok barátot lehet szerezni.

2011. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Főleg azért se rakj ki képet magadról mert ez mostmár örökké a gugli memójában fog keringeni az idők végezetéig, még akkoris ha szólsz a moderátornak h törölje le. A másik meg az, hogy nem 1 lány van aki a képét pedofil oldalon, társkeresőn vagy hasonló oldalakon látta viszont.
2011. máj. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szió. Félig-meddig én is ebben a cipőben járok. Ha gondolod, beszélgethetünk!
2011. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szia!

itt a te bajod az, hogy túlságosan meg akarsz felelni nekik, és ezzel élnek vissza. amúgy biztos fogsz találni igaz barátokat, ha nem most, akk 3 év múlva biztosan, mert az emberek nagyon de nagyon sokat változnak az idővel, később nem foglalkoznak ilyen kicsinyességekkel. :)

jelenleg meg azt tudom tanácsolni, hogy ne próbálj görcsösen megfelelni nekik, hanem felelj meg magadnak, és gondolkodj pozitívan. ha arra koncentrálsz, f fogsz találni barátokar, akk fogsz is.

légy vidám, és ne azon görcsölj, h találj magadnak barátokat, hanem tudd, hogy fogsz találni :]

sok sikert!

2011. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!