Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Jó, tegyük hozzá, azért van egy barátnőm, meg van akivel jóban vagyok, de nem sokan. Valahogy nem értem meg magam az osztálytársaimmal, például. Nem tudom, hogy mit tehetnék, mert úgy érzem azért szerethető vagyok, és lehetne több barátom. Csak valahogy nem ismernek...

ÉS olyan irigy vagyok azokra akik együtt mennek el társasággal, barátokkal kicsit szórakozni.

Ha valakinek vmi véleménye, ötlete, vagy bármi gondolata van, azt szívesen meghallgatom(olvasom) :):)

14L


2011. febr. 11. 20:56
 1/3 anonim válasza:

Ha írigy vagy az sohasem jó!

Tanulj meg alkalmazkodni!

2011. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen fogtam magam és a sulin kívül kerestem haverokat. Ez is megoldás, ha már az osztálytársak nem jönnek szóba.
2011. febr. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem mostani a kérdés, de ha esetleg még olvasod, velem ugyanez van... Csak durvábban.


15F

2011. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!