Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megakar egy egész osztály...

Megakar egy egész osztály verni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődött hogy összevesztem osztálytársammal,aki mindennek elmondott a hátam mögött a 8.os lányoknak...Ezt eddig tudtam is.Majd egy fél órája írtam az egyik 8.os lánynak hogy legyenszíves lájkolja a képemet erre ő ezt írta:

"lájkolja a f*szom

azt hiszed h kemény vagy mi? pedig valójában nem drága...

nemértem h minek akarod h lájkolják.. nem leszel keményebb...se szebb."

Én vissza írtam neki hogy és?

erre ő ezt írta:

"ó majd élőben legyen ekkora p*fád :d meglátjuk ki az erősebb

am csak szólok h az egész 8. osztály megakar verni "

Majd írta hogy ne legyen nagy a pofám mert csak magamnak árthatok..erre írtam neki hogy hol nagy a pofám?Hozzájuk se szoktam szólni iskolába,max köszönök..

erre ő:

"holnagy?

b*zdmeeeg

mindenkit bejelölgetsz akit nem is ismersz

még a győri haverunkat is b*zdmeg

oszt rászáállsz

hogy lehetsz ekkora cs*cska??"

Na.Az igaz hogy facebookon szoktam jelölgetni.Megkérdeztem hogy ki az a győri fiú,elmondta..de a bökkenő az hogy ezzel a fiúval az életbe nem beszéltem,hogy állhatnék rá?Meg amúgyse tenném meg,mert nem vagyok ilyen.

Majd írtam neki hogy ki ő hogy megmondja hogy kiket jelölhetek be..erre ő:

"nem

csak akkora cs*cska vagy

h az már fáj

de nembaaaj évvégééén ugyis kapsz

háhá

várom már

de nehogy szólj anyucinak "

Na ilyenkor írtam neki hogy egyedül nem mer jönni?

És ez volt a válasza:(majd lelépett,letiltott nemtudtom)


"dee

majd ott egy kicsit dumcsizunk:)

nem arrol van szo....nem tudod h milyen vagyok én, képes lennélek megölni is...de ha már az egész osztály megakar, mé egyedül menjek? neked lesz több a verés akkk XDDD

pusziika"



Mit csináljak?Nagyon félek:S

De az viszont tuti hogy én az osztálytársamat meglátom az osztályba neki vége van!!!


2011. ápr. 22. 18:16
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
Szerintem játszátok le 1 az egyben. Csak te és a csaj, ki a keményebb.
2011. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
Ezt énis mondtam neki,de ő azt mondta hogy ha az egész osztály megakar verni(ami nemigaz,mert megkérdeztem pár osztálytársát,vagyis inkább csak a csajok akarnak megverni)akkor ő miért menjen egyedül?
2011. ápr. 22. 21:16
 33/59 anonim ***** válasza:
Amúgy jól verekszel? Ismersz jó fogásokat? Mert csak úgy van értelme kiállni.
2011. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
73%

Istenem már...

Először is: utálom ezt a rohadt mai divatot. Az egyenlőség-mozgalom teljesen elvette a női nem eszét, nem ismerik fel sokan, hogy a nők már nem egyenlővé akarnak válni, hanem férfivá. És ez legjobban ezen a generáción ütközik ki: hol akart régen két lány verekedni? Hol piáltak régen a lányok?


Másodszor: ez egy nagypofájú elkényeztetett kis hülye, azt se tudja mit beszél. "Drágám"... honnan szedi ezeket a dumákat? Amerikai filmekből? Utálom, amikor egy ilyen kis hülye felvesz egy olyan viselkedést, amit a nagyoktól látott, és azt hiszi, mostmár akkor ő is olyan. Jegyezd meg, az ilyenek mögött nem áll semmi. Irdatlan nagy a szájuk, de egyszer ha jól megszívják, akkor dől az egész, mert a semmire olyan büszkék.


Az ilyen fiatalok szerintem valójában mind identitászavarosak. Nincs példaképük. Nem tudják, honnan vegyék az egyéniségüket. Jobb híján elfogadnak minden sz*rt, amit kapnak -amerikai filmek, sorozatok, az egész média úgy alapból véve- és azzal azonosítják magukat. Félek arra gondolni, hogy egyszer ők is teljes jógú polgárok lesznek...


Viszzatérve: szerintem hagyd a fenébe. Manapság senki nem mer már verekedni, legfelejebb a cigányok. Minden ilyen összeütközés kimerül a szócsatákban. Úgysem fognak ezek csinálni semmit. Egy csapat hülye pisis "wannabe" lány? Ezektől félsz annyira? Ráereszteném a 30 centi magas kutyánkat, tuti elszaladna. Ezek a TV előtt nőttek fel, nem tudnak semmit, csak pattogni. Elárulom, én is keveredtem hasonlóba. És az én osztálytársaim, akiktől féltem, nem lányok voltak. Hanem amolyan gettógyerekek. Ők kezdték, de nekem is sikerült egyszer-kétszer elég rendesen visszaszólni. Irtózatosan berezeltem, miután hasonló "halálos fenyegetés"-eket kaptam. Egyikből sem lett semmi. Nem mondom, csesztettek, ahol tudtak, de tettlegesség sosem lett belőle. Fogadkoztak, hogy majd felgyújtják a házunkat... megjegyzem, egy ilyennél már eljárást is lehet indítani, ha bármivel próbálkoznak, garázdaságért. De ne volt rá szükség.


s elolvasva az esetedet nagyon kétlem, hogy valóban egy egész osztály benne lenne. De ne haragudj, ilyenen veszni össze, hogy hányan "like-olják" valamidet... te ezt nem érzed szánalmasnak? Ne haragudj, de nagyon műanyag generáció vagytok/vagyunk. Nekem hál' istennek megadatott az, hogy elég éber legyek, átlássam mi megy a mai világban és máshogy csináljam a dolgokat. Ne képzeld azt, hogy valami 50 éves papol itt neked, én 18 éves vagyok, tehát nem sokkal idősebb nálad (...legalábbis életkor szerint. Hiszek abban, hogy az érettség nem a kortól függ.). Megmondom neked, én amikor 7-es voltam, inkább idősek társaságát kerestem, mert ráéreztem arra, hogy én ezektől (a korombeliektől) semmit nem fogok tanulni, csak lezüllesztenek. Persze megérezték, hogy lenézem őket, de nem bánom. Sok áldozatot hoztam, megsínylettem, de szerintem még így is jobban jártam.


Visszakanyarodva annyit mondanék, hogy soha ne azt nézd, hogy mit mond, hanem a valóságot, vagyis azt, hogy ténylegesen mi történik. Ha azt mondja, hogy elvisz 20 embert, hogy megverjen, akkor majd akkor vedd komolyan, ha ott látod a 20 embert egyben, mert amíg ez nem történik meg, addig csak pofázás. És aligha fog megtörténni. És vonj be másokat is, bárkit, aki ki tud állni melletted (minél inkább korodbeli, annál jobb) és BESZÉLJ A SZÜLEIDDEL! Nem tudom, milyenek, de ez nem lehet érdektelen nekik.

És még valami: értem, hogy tanásot akarsz kiírni, de ha ezt meglátná az osztálytársad, hogy így egy az egyben leírtad a párbeszédet, akkor nagyon rosszul járnál, mert onnantól kezdve ezzel cikiznének. Legközelebb légy óvatosabb, túl sok konkrétumot ne írj ki!

2011. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
Kicsit kapkodva írtam: *tanácsot akarsz kérni
2011. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
61%

Az elején én írtam, hogy töröld a fészbuk adatlapodat. Ott úgy tudom, hogy lehet újra regisztrálni, nemcsak meghívóval.

Ez sem tetszett. Meg sokan sokmindent írnak, ami szintén nem tetszik.

Úgyhogy: tedd, amit jónak látsz!

2011. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:

szerezz egy bicskát

az mindig jól jön

2011. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:

lol


Hogy ez mekkora komédia!

2011. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:

Ja, elmenne a South Parkba.


Szerintem a legjobb megoldás minél előbb kiállni, és tudatosítani hogy ez nagyon béna ami itt folyik. Akármi is fog történni ott, nem érdemes félbehagyni a dolgot, ha akar valamit akkor ott helybe rendezze le.

2011. ápr. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:

Nem nagyon ismerek fogásokat,mivel nem jártam sehova.Verekedni úgy tudok mint egy lány..hajattépni,meg esetleg kicsavarni a kezét..de ameddig csak beszél,meg lökdös akkor nem nagyon fogok csinálni semmit,max ha lek*rvaanyáz,vagy megüt,akkor én sem fogom magamat hagyni!

Nem,az egész osztály nem vesz részt benne(szerencsére)csak a 2 8-ból lányok..ha tényleg igaz amit mondanak,mert már én sem tudom hogy csak a szája jár,vagy tényleg megakar verni.Fiúkról szó sincs,mert megkérdeztem 2-t mind 2 azt mondta hogy szó sincs arról,meg amúgy se ütnek lányt..sőt az egyik még mondta is hogy beszél velük,de azt mondtam hogy nehogy szóljon,mert végül még azzal lesz a gond.

Facebookról nem fogom törölni magamat,max törlöm azokat az ismerősöket akiket nem ismerek,de még akkor is több lesz mint 500ismerős,szóval lehet hogy még ezis zavarni fogja -.-"

2011. ápr. 23. 10:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!